В разі неможливості зв'язатися по стільниковому зв'язку прохання звертатися по месенджерах за посиланнями на сторінці контактів.
Інтернет-магазин паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Насоси для бензину

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Бензин відноситься до горючих та агресивних матеріалів, тому для його перекачування потрібні спеціалізовані насоси. Актуальність використання таких насосів обумовлюється необхідністю у транспортуванні та зберіганні пального, його доставці до пункту кінцевого призначення. Таке обладнання має посилену конструкцію корпусу, а також особливу герметизацію всіх елементів, що унеможливлює ризик протікання, роблячи насос стійким до високого внутрішнього тиску. Для того, щоб перекачувати бензин, насос обов'язково має бути вибухозахищеним.

Сфера практичного використання насосів для перекачування бензину

Примітно, що сучасний насос для перекачування бензину має універсальне виконання, тому може вільно використовуватися для перекачування дизельного пального (солярки), гасу та авіаційного пального. Сфера практичного використання такого обладнання включає таке:

  • автозаправні станції;
  • складські бази для зберігання пального (резервуари, баки);
  • авторемонтні майстерні;
  • заводи з переробки нафти;
  • мобільні АЗС.

За допомогою насосів забезпечується швидке та зручне заправлення пальним не тільки легкових автомобілів, але також спецтехніки: екскаватори, бульдозери, маніпулятори, автокрани і так далі. Усі внутрішні елементи такого обладнання виготовляються з матеріалів, які мають підвищену стійкість до агресивних впливів рідкого середовища.

Типи помп для перекачування

Вибираючи насос для бензину, кожному буде корисно ознайомитися з основними різновидами насосів, які використовуються для цієї мети. За видами ділять на 2 великі категорії:

  • Ручні. Функціонують від фізичної сили, яка застосовується людиною. Відрізняються тим, що не залежать від електрики, що дозволяє використовувати їх у польових умовах. Найкращі моделі із серії RBP, виробник PROLUBE.
  • Електричні. Працюють від електричної енергії, тому найчастіше застосовуються на автозаправних станціях, мобільних АЗС, заводах з нафтопереробки. Найкращі моделі серій IRON EX, BAG, AG та CG від виробника Gespasa та Adam Pumps

Обираючи помпу для бензину, звертають увагу на такі параметри, як тип виконання, потужність, габаритні розміри, робоче середовище та швидкість потоку. За напругою виділяють такі насоси:

  • 12/24В - можуть використовуватись від джерел резервного живлення - акумуляторних батарей автомобільної та іншої техніки;
  • 220 В – стаціонарні помпи, які встановлюються на АЗС та підприємствах.

За продуктивністю насоси діляться на 41-60 л/хв, 61-80 л/хв, 81-120 л/хв, 121-200 л/хв, а також 201-500 л/хв.

Переваги насосів «Петролайн»

Якщо вам потрібно вигідно придбати пристрій для перекачування пального, звертайтесь до нашого інтернет-магазину Petroline, у каталозі якого представлений широкий асортимент даного обладнання. Вся продукція високої якості, що підтверджується відповідними документами та гарантією заводу-виробника. Доставка здійснюється по всій території України.

Вгору