• Мобільний заправний модуль

  Мобільний комплекс для заправки техніки. Паливозаправний модуль комплектується: ємністю на 1000 літрів, самовсмоктуючим насосом 12/24/220В, лічильником палива, паливозаправним пістолетом (механічним або автоматичним), напірним та всмоктуючим шлангом, фільтром грубого та тонкого очищення.

 • Паливозаправна колонка БЕНЗА БД 220

  Паливороздатна колонка БЕНЗА БД 220 є дуже компактним рішенням для стаціонарної заправки техніки. Колонка має зручну металлеву панель на якій закріплено насос та лічильник, також має тримач для пістолета. Колонка живится від мережі 220 Вольт, та має різну продуктивність 60/80/100 л/хв.

 • Переносний комплект БЕНЗА БП 12

  Мобільний паливозаправний комплект для заправки техніки в місцях де не має живлення 220 або 380 Вольт. Данний комплекс укомплектованний насосом 12 Вольт, та має продуктивність від 40 л/хв.

 • Стаціонарні паливозаправні колонки. PRIME

  Колонка з точністю видачі пального комерційних заправок - 0,25%. Продуктивністю 50, 80 та 130 л/хв. Призначена для видачі дизпалива/бензину одночасно на два продукти чи поокремо з необмеженим часом роботи. Є можливість відпуску пального в ручному режимі за допомогою клавіатури чи дистанційно з операторської. Може бути обладнана системою видачі пального за картками користувачів, можливістю передачі даних на комп"ютер та формуванням звітності.