• Мобільний заправний модуль на базі єврокубу

  Мобільний модуль заправки на базі єврокуба. Паливороздавальний комплект оснащується пластиковим резервуаром в металевій решітці, піддоном для зручного перевезення, фільтром тонкого очищення, лічильником витрати пального, механічним або автоматичним пістолетом, напірним рукавом, всмоктувальним рукавом. Чинним елементом міні-заправки є електронасос продуктивністю від 40 л/хв, що працює з напругою 12, 24 та 220 В.

 • Паливозаправна колонка БЕНЗА БД 220

  Паливозаправна колонка БЕНЗА БД 220 є компактним рішенням для стаціонарної заправки. Колонка має металеву панель, на яку кріпиться насос та лічильник, також на панелі є кріплення для пістолета. Комплект може мати три види продуктивності 60/80/100 л/хв.

 • Переносний заправний комплект БЕНЗА БП 12

  Переносний заправний комплект БЕНЗА БП 12. Може використовуватися для заправки різної спецтехніки або транспорту як в комплекті з паливним резервуаром, так і як паливороздавальне обладнання для бензовозу. Модель представлена 12В з продуктивністю 40 л/хв.

 • Стаціонарні паливозаправні колонки. PRIME

  Колонка з точністю видачі палива як у комерційних заправок – 0,25%. Продуктивністю 50, 80 та 130 л/хв. Призначена для видачі дизельного палива/бензину одночасно або кожне паливо окремо. Час роботи необмежений. Є можливість відпуску палива в ручному режимі за допомогою клавіатури або дистанційно в операторській. Може бути обладнана системою видачі палива за картками користувачів, можливістю передачі даних на комп'ютер і формуванням звітності.