Електричний насос для солярки

Головна Статті Електричний насос для солярки

Досвідчений водій, або автомеханік добре знає, що таке процес перекачування палива. Сьогодні існує декілька видів обладнання, за допомогою якого можна переливати паливо з ємкостей великого об'єму. Найпопулярніші з них це ручні насоси перекачування палива та електричні.

Перший варіант більш популярний через свою доступну ціну, але використовувати його досить важко. Не в кожного вистачить терпіння вручну перекачати великий обсяг солярки, наприклад більше 1000 л. Тому, всупереч високій вартості, більшої популярності набирають електричні насоси для солярки, працювати з якими набагато легше і приємніше.

Особливості електричних насосів

Якщо коротко, то електричний насос для солярки являє собою пристрій з робочою крильчаткою у металевому корпусі, робота якого полягає у всмоктуванні палива і його перекачуванні з певною потужністю. Найефективнішими моделями вважаються насоси, тиск у яких знаходиться в межах 2-4 бар. Для того, щоб насос коректно почав свою роботу необхідно в його робочу камеру залити трохи палива за допомогою лійки. Після цього паливний шланг опускається в паливну ємність і відбувається пробний пуск. Насос повинен миттєво почати закачування палива. На іншому кінці шланга часто можна побачити зворотний клапан, який розміщують там, в цілях пожежної безпеки, аби рідина при вийманні забірного паливопроводу не виливалася назовні. Його також можуть використовувати разом з сітчастим фільтром, який запобігає засміченню крильчатки насоса. Такі методи дозволяють подовжити термін експлуатації пристрою і зберегти його працездатність.

Сьогодні на ринку можна знайти готові насоси для перекачування дизтоплива. Їх перевагами є:

  • наявність вбудованого лічильника для обліку перекачування палива;
  • всмоктуючий і подаючий шланг;
  • пістолет для роздачі палива.

Такий укомплектований насос значно спрощує процес перекачування палива, а також економить час і зусилля працівників на виконання даної роботи.