Заправка по ключах та облік

Лінійка стаціонарних колонок Petroline  - це не просто засіб для перекачування пального. Ми пропонуємо різні можливості електронно-облікової частини колонок для допомоги в вирішенні різної важливості та складності задач.

 

Система видачі пального по карткамКомпанія "ПЕТРОЛАЙН" пропонує систему автоматизації (СА) відпуску та обліку пального на підприємствах.
Всі дані про постачання, зберігання, та заправки пального в одній програмі. Повний контроль всіх процесів за мінімум часу.


Чому Система Автоматизації це вигідно?

СА економить вам гроші – паливороздавальні колонки системи автоматичні та самообслуговані, що дозволяє здійснювати заправку без участі оператора АЗС. Для заправки досить водія і його персональної картки. Тим самим ми виключили можливість махінацій з пальним заправниками.
СА забезпечує порядок – жодна операція не буде втрачена, кожна видача пального буде негайно передана на ПК в офіс або на сервер. За відсутності зв'язку або живлення всі операції зберігаються у пам'яті та відправляються на сервер як тільки відновиться зв'язок.
СА економить вам час – не потрібно вести не зручні журнали і зберігати безліч макулатури, для того що б вести звітність. Вся інформація зберігається на серверах та доступна у будь-який момент. Меню програми інформативно зрозуміло будь-якому користувачеві ПК і не вимагає спеціального навчання персоналу.
СА не обмежує вас – АЗС в іншому місті, або може у вас кілька АЗС в різних містах. Всі дані передаються по бездротовому каналу і не має значення в якому місці встановлено обладнання, доступ до програми можливий з будь-якого пристрою підключеного до Інтернету.

Журнал операцій


Всі дані про заправки заносяться у програму детально: дата, час, водій, яке пальне, з якої ТРК, у якому обсязі.
Оператор може формувати зведені звіти як по підприємству (заправці) взагалі, так і окремо по водіях, транспортним засобам і т.д ...


Моніторинг резервуарів

Контроль залишків пального є важливим завданням на будь-якій АЗС або нафтобазі. Адже несвоєчасна поставка або поставка не тої кількості палива, може привести до зупинки роботи АЗС.
Рівнемір Start Italiana призначений для вимірювання рівня пального, температури, та рівня підтоварної води в резервуарах на АЗС та нафтобазах.

Система підтримує до 16-ти рівнемірів.