Adam pumps

Головна Партнери Adam pumps

Компанія Adam Pumps була заснована в другій половині 2010 року, але тим не менш, має більш ніж 20-ти річний, професійний, досвід в сфері виробництва обладнання для перекачки пально-змащувальних матеріалів. Імениті компанії GASKO & KSK об'єдналися і в 2000 році були придбані американською компанією Tuthill, а надалі Adam Pumps.

Співробітники компанії Adam Pumps - це команда висококваліфікованих фахівців, які постійно займаються розробкою передових технологій, в області перекачувального обладнання.

Нововведення Adam Pumps - це нова лінія лічильників обліку палива: TECH-FLOW, DI-FLOW, а також нова лінія насосного обладнання: HI-TECH DRUM-TECH WALL-TECH.

Компанія Adam Pumps (Італія) відома на європейському ринку продукцією високої якості.

Серед усієї лінійки продукції, найбільшим попитом користуються:

  • насоси для дизельного палива,
  • насоси для масла,
  • лічильники обліку палива,
  • паливороздавальні колонки,
  • міні трк,
  • фільтри тонкої очистки палива,
  • паливороздавальні пістолети.

Це недороге і якісне обладнання, яке пройшло неодноразові лабораторні випробування після складання. Насоси, фільтри, крани, лічильники відповідають усім європейським стандартам якості і відповідають нормам безпеки навколишнього середовища. Adam Pumps має сертифікат якості ISO 9001, і додатково повністю пройшла сертифікацію за оновленими стандартами ISO 9001: 2000.

Насоси від італійської компанії Adam Pumps використовуються для видачі та перекачки дизельного палива з різних резервуарів. За допомогою даних насосів виробляють заправку сільськогосподарської і будівельної техніки, моторні човни, катери і яхти.

Насосне обладнання Adam Pumps відмінно підходить для застосування в будь-яких  стаціонарних (220В) і польових (12В/24В) умовах.