Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Модульні АЗС

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія "Петролайн" єдина компанія в Україні, що має повний цикл виробництва модульних заправних станцій та міні АЗС. За понад 10 років досвіду ми створюємо все власними силами, від інжинірингу до монтажу на вашому об’єкті. Використовуємо матеріали лише кращих вітчизняних та закордонних виробників та брендів. Маємо всі дозвільні документи та сертифікати, що передбачені законодавством України. То ж встановлення власної модульної АЗС цілком легально! Паливний модуль - це ваша власна АЗС, призначена для некомерційного зберігання та відпуску дизельного палива та бензину. З модульною АЗС ви матимете можливість заправляти техніку в місцях її дислокації, не витрачаючись на додаткову логістику до стаціонарних заправок і суттєво економлячи час.

Модульна міні-АЗС ПЗМ-Д-15-1-1-1 ТУ У 28.1-35081104-003:2016 призначена для прийому, зберігання, вимірювання об’єму і видачі дизпалива споживачу згідно вимог обліково-розрахункових операцій і внутрішньогосподарського обліку. Застосування паливних зберігальних модулів допускається в межах населених пунктів на земельних ділянках автогосподарств, промислових підприємств, гаражних кооперативів, платних стоянок автомобілів, моторних човнів і катерів, на пристанях з дотриманням санітарних розривів, протипожежних відстаней і вимог природоохоронного законодавства. Вид кліматичного виконання паливного зберігального модуля – У, група умов експлуатації – 1 по ГОСТ 15150-69, для роботи в інтервалі температур від мінус 20 °С до плюс 40 °С.

ВІДВІДАЙТЕ НАШУ ФОТОГАЛЕРЕЮ

Переваги використання модульних АЗС

Власна АЗС це:

Щоденна економія часу

Модульна АЗС звільнить вас від поїздки за паливом на найближчу заправку, весь ваш час буде витрачений на роботу, що приносить прибуток, а не продукує витрати.

Гуртові ціни на паливо

Як економити по 3 - 4 грн на літрі палива? Ми всі знаємо відповідь на це просте питання - купувати гуртом, а не в роздріб! І якщо раніше у вас поставало питання: де зберігати паливо, чи потрібно було зібрати всю техніку в одному місці, щоб розлити весь бензовоз за один раз, то модульна АЗС позбавить вас цього клопоту і зменшить вашій компанії витрати на купівлю уже з першою закупкою пального.

Постійний запас палива та його контроль

Тепер у вас все під рукою і ви контролюєте усі аспекти - коли, скільки і кому відвантажити палива. Модульні АЗС обладнані системами автоматичного відпуску палива, то ж вам не потрібен окремий оператор. А персональна карткова система відпуску палива допоможе автоматизувати весь облік палива на підприємстві. В будь-який момент часу ви зможете отримати дані по кожному споживачу, будь це оператор техніки чи просто техніка, на якій працюють декілька операторів. Модульна АЗС надасть вашій компанії мобільності. Встановлюйте модульну заправку якомога ближче або одразу на об'єкті, щоб до мінімуму скоротити час на поїздки вашої техніки до найближчої заправки.

Стандартна комплектація модульної заправки складається з наступних елементів:

 • Головним елементом є наземний резервуар об'ємом від 1 до 70 м³, який зварюється автоматичним зварюванням та проходить антикорозійну обробку перед фарбуванням.
 • Для зручного заливання палива, встановлюється технологічне обладнання на люк.
 • До люка ведуть сходи з майданчиком для комфортного обслуговування модульної АЗС.
 • Паливороздавальний вузол з механічним лічильником TECH-FLOW 3C.

Що б ваш досвід взаємодії з модульною АЗС був максимально комфортним ми пропонуємо наступні опції:

Антивандальна шафа

Виконана у вигляді продовження резервуара, для захисту паливороздавального обладнання від пошкоджень. Закривається на замок, є можливість встановлення пломб.

Антивандальна шафа

Захисна кришка на люк

 

Для запобігання розкрадання палива через технологічне обладнання в районі люка, чи самого технологічного обладнання, встановлюється металева захисна кришка, що закривається на замок і має можливість встановлення пломб.

Захисна кришка на люк

Козирок з вибухозахищеним ліхтарем

Для забезпечення комфорту заправки техніки в будь-який час доби та пору року.

Козирок з вибухозахищеним ліхтарем

Фільтр-сепаратор пального

Фільтр-сепаратор FG-100 BIO призначається для фільтрації палива від води та твердих домішок, що мають розміри більше ніж 25 мікрон. Ресурс змінного картриджа 300 000 літрів відфільтрованого палива.

Фільтр убезпечить паливороздавальне обладнання від поломок, що можуть бути спричинені твердими домішками в паливі, а також продовжить час служби паливній системі на вашій техніці.

Фільтр-сепаратор пального

Автоматизований вузол відпуску палива

Є два варіанти автоматизації паливороздавального вузла - з операторського пульта або повністю в автоматичному режимі, без залучення оператора.

 1. Управління колонкою з операторського ПК
 • Відпуск палива здійснює оператор.
 • Всі дані по заправках зберігаються в програмі.
 • Ви маєте можливість формувати звіти, та вивантажувати дані 24/7.
 1. Повністю автоматизований вузол видачі палива
  • Відпуск палива здійснюється за персональними картками водіїв (оператор не потрібен).
  • Всі дані про заправки зберігаються на сервері протягом року, доступ в кабінет компанії 24 години з будь-якого ПК, планшету чи смартфону.
  • До системи можна підключати пересувні резервуари, що  встановлені на бензовозах.
Автоматизований вузол відпуску палива

Електрообігрів резервуара

У зимовий час в дизельному паливі присутня велика кількість парафіну.

При температурі нижче 0 ºС градусів парафіном не рідко забивається трубопровід, фільтри встановлені на колонках, лічильники, насосні частини та інші обертові механізми паливопроводу. А це тягне за собою простої техніки, фінансові втрати на усунення несправностей, купівлю нових деталей та фільтрів.

Рішенням цієї проблеми є встановлення обігріву резервуара. В будь-який мороз температура палива буде підтримуватися вище нуля (5-10 ºС).

Обігрів є не залежним, керується автоматикою, і не вимагає спеціального догляду.

Електрообігрів резервуара

Система автоматичної підтримки рівня палива в резервуарі

 

Спеціально розроблена для постійної подачі пального в баки котельних станцій, генераторів, переміщення палива між резервуарами в сховищах ГЗМ.

Система складається з автоматичного блоку керування насосами і декількох датчиків рівня. Вона забезпечує автоматичне підкачування пального в резервуар в автоматичному режимі. При цьому контролює роботу всіх основних датчиків, та сповіщує про вихід з ладу будь-якої з них. Так само дає можливість здійснювати запуск, або аварійну зупинку, в ручному режимі.

Система автоматичної підтримки рівня палива в резервуарі

 

Переваги роботи з компанією “Петролайн”

 1. Закритий цикл виробництва всіх комплектуючих: компанія “Петролайн” володіє повним циклом виробництва та запуску модульних АЗС, від початку інжинірингу до встановлення на об'єкті замовника та налаштуванню роботи та автоматизації.
 2. Контроль якості: всі вироби проходять регламентований контроль якості,  що підтверджено відповідними сертифікатами.
 3. Легально: надаємо всі відповідні документи, для отримання ліцензії підприємствам, що планують вести господарську діяльність, пов'язану з виробництвом, зберіганням, роздрібною та оптовою торгівлею паливом легально.
 4. Термін експлуатації 25 років.
 5. Швидка доставка та  налаштування та підключення власною сервісною бригадою: наші спеціалісти встановлять, налаштують та навчать користуватись придбаний вами мобільний заправний модуль, згідно з усіма домовленостями.
 6. Автоматизація АЗС: повна або часткова автоматизація за бажанням клієнта.
Вгору