Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Насоси для пального, хімікатів та оливи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У сучасному світі звичною справою є застосування автотранспорту та технологічного обладнання роботу якого забезпечує двигун внутрішнього згоряння використовуючи пальне. Впродовж цілого циклу доставки пального від нафтобази де воно виготовляється до транспорту на якому буде застосовуватись кілька разів пальне перекачується за допомогою насосів.

Також є насоси для перекачування різного виду рідин:

Правильне використання насосів для пального дозволяє уникнути витоків та проливання рідини, що важливо навіть з точки зору техніки безпеки.

Основні сфери застосування насосів для перекачування та заправки

Насоси для перекачування паливомастильних матеріалів (ПММ) застосовують на нафтобазах та нафтопереробних підприємствах. Там працюють електричні насоси з живленням 220/380 В, основним показником яких є велика продуктивність близько 1000 л/хв. Таким є високопродуктивний насос для бензину та дизельного пального PL-ATEX-60/380, який забезпечує підіймання пального на висоту до 40 м, при глибині всмоктування 6 м.

На підприємствах агропромислового комплексу, автопарках та інших комунальних і промислових підприємствах для перекачування пального з одного резервуара в інший застосовують насоси з продуктивністю від 100 до 500 л/хв. Одним з таких є високопродуктивний насос на візку для бензину та ДП 400 л/хв, 230 В. Його перевагами є висока продуктивність до 400 л/хв та зручність користування, адже він змонтований на візку для зручного транспортування до місця експлуатації.

Насоси для перекачування бензину, дизеля, AdBlue широко використовуються на автозаправних станціях для заправки автомобілів, вантажівок та інших транспортних засобів. Вони забезпечують швидке і ефективне перекачування пального з резервуарів АЗС до бака транспортного засобу. Таким можна вважати занурювальний високопродуктивний насос для бензину та ДП PL-SUB-250/380, який забезпечує висоту підіймання пального до 22 м. Такі пристрої можуть одночасно перекачувати пальне на кілька паливозаправних колонок.

Для перекачування пального у невеликих об’ємах застосовують насоси з продуктивністю 40-80 л/хв. Такі насоси часто експлуатують у складі переносних заправних модулів або окремо. Їх перевагою є зручність транспортування через невелику вагу та можливість застосування із живленням від акумулятора 12/24 В. Наприклад насос для дизельного палива БЕНЗА Н12-40 може застосовуватися у складі міні заправки з резервуаром типу «Єврокуб».

Побутові потреби перекачування ПММ та хімічних рідин можна задовільнити насосами ручного типу. Часто ручні насоси для ПММ мають спеціальний різьбовий адаптер для встановлення на бочку (200 л). Такі пристрої добре підходять для перекачування рідин у невеликих об’ємах (до 50 л) та є не дорогими завдяки простій конструкції.

На що звернути увагу під час вибору

  1. Сфера застосування. Щоб правильно вибрати і купити насос для перекачування пального потрібно в першу чергу врахувати виробничі потреби його застосування які описані вище.
  2. Продуктивність. Знаючи сферу застосування, можна зрозуміти із якою продуктивність варто купити насос. Проте є індивідуальні особливості, такі як заправка одного або багатьох транспортних засобів, відповідно до яких можна більш точно підібрати насос. Тут варто звернутися за допомогою до консультантів.
  3. Умови експлуатації. Якщо планується експлуатація в умовах наявності електромережі, то обираємо насос із живленням 220/380 В. Якщо ж потрібно виконувати заправку техніки наприклад у полі, кар’єрі або лісі, тоді обираємо насос напруга живлення якого становить 12/24В.

Основні переваги насосів компанії Петролайн

Більшість електричних насосів представлених на сайті компанії Петролайн (Україна) є вибухозахищеними, а їх електродвигуни мають клас теплостійкості S1 для можливості тривалої безперервної роботи. Безпечній роботі насосів сприяє система захисту від перегрівання із автоматичних запуском у роботу після охолодження.

У каталозі сайту представлено великий вибір насосів, які можуть перекачувати дизель, бензин, керосин, оливу, AdBlue та хімікати. Доступна ціна та можливість оплати частинами дозволяють вигідно купити потрібний товар на нашому сайті. Проте, для правильності вибору рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами, які врахують всі Ваші побажання та запропонують оптимальний варіант покупки.

Відповіді на найбільш популярні питання наших клієнтів

Питання 1: Які види нафтопродуктів та хімікатів можна перекачувати вашими насосами?

Насосами представленими у каталозі нашого сайту можна перекачувати: дизпаливо, бензин, керосин, оливу, AdBlue, антифриз, розчинники, кислоти та інші хімікати. Під час вибору насоса потрібно розуміти, що немає універсального насоса, який можна застосовувати для перекачування всіх вищенаведених рідин. Наприклад є насоси для нафтопродуктів є вибохозахищеними, які застосовують для перекачування бензину, а є без вибохозахисту, насоси для дизпалива чи оливи. Тому, перед тим як купити насос рекомендуємо обговорити з нашим менеджером його майбутнє застосування.
 

Питання 2: Яка продуктивність ваших насосів для нафтопродуктів?

Продуктивність наших насосів для нафтопродуктів коливається у дуже великих межах – від 0 до 1600л/хв. У нас можна купити насоси для нафтопродуктів для індивідуального застосування в побутових умовах (0 – 40л/хв), для професійного застосування на підприємствах галузей (40 – 200л/хв) та насоси для експлуатації на нафтобазах (200 – 1600л/хв).
 

Питання 3: Які джерела живлення підтримуються вашими насосами для нафтобаз та міні-АЗС?

Електричні насоси для мобільних, переносних заправних комплексів найчастіше забезпечуються живленням від акумуляторних батарей напругою 12В чи 24В. Електричні насоси для міні-АЗС та нафтобаз зазвичай забезпечуються однофазним живленням з напругою 220В чи трьохфазним живленням з напругою 380В.
 

Питання 4: Як оформити замовлення на насос для нафтопродуктів чи хімікатів?

Оформити замовлення на насос для нафтопродуктів чи хімікатів можна на нашому сайті або зателефонувавши нашим менеджерам.
 

Питання 5: Які умови оплати і доставки насосів для перекачування нафтопродуктів та хімікатів?

Оплатити замовлення можна готівкою (при отриманні товару), за безготівковим рахунком або електронним способом при покупці через сайт. Під час оформлення замовлення можна уточнити зручний спосіб доставки: самовивіз зі складу Новою поштою або кур’єром.
 

Питання 6: Які умови гарантії на ваші насоси?

На всі насоси для перекачування нафтопродуктів чи хімікатів представлені на нашому сайті надається гарантія один або два роки.
Вгору