В разі неможливості зв'язатися по стільниковому зв'язку прохання звертатися по месенджерах за посиланнями на сторінці контактів.
Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Насоси для пального, хімікатів та оливи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У сучасному світі звичною справою є застосування автотранспорту та технологічного обладнання роботу якого забезпечує двигун внутрішнього згоряння використовуючи пальне. Впродовж цілого циклу доставки пального від нафтобази де воно виготовляється до транспорту на якому буде застосовуватись кілька разів пальне перекачується за допомогою насосів.

Також є насоси для перекачування різного виду рідин:

Правильне використання насосів для пального дозволяє уникнути витоків та проливання рідини, що важливо навіть з точки зору техніки безпеки.

Основні сфери застосування насосів для перекачування та заправки

Насоси для перекачування паливомастильних матеріалів (ПММ) застосовують на нафтобазах та нафтопереробних підприємствах. Там працюють електричні насоси з живленням 220/380 В, основним показником яких є велика продуктивність близько 1000 л/хв. Таким є високопродуктивний насос для бензину та дизельного пального PL-ATEX-60/380, який забезпечує підіймання пального на висоту до 40 м, при глибині всмоктування 6 м.

На підприємствах агропромислового комплексу, автопарках та інших комунальних і промислових підприємствах для перекачування пального з одного резервуара в інший застосовують насоси з продуктивністю від 100 до 500 л/хв. Одним з таких є високопродуктивний насос на візку для бензину та ДП 400 л/хв, 230 В. Його перевагами є висока продуктивність до 400 л/хв та зручність користування, адже він змонтований на візку для зручного транспортування до місця експлуатації.

Насоси для перекачування бензину, дизеля, AdBlue широко використовуються на автозаправних станціях для заправки автомобілів, вантажівок та інших транспортних засобів. Вони забезпечують швидке і ефективне перекачування пального з резервуарів АЗС до бака транспортного засобу. Таким можна вважати занурювальний високопродуктивний насос для бензину та ДП PL-SUB-250/380, який забезпечує висоту підіймання пального до 22 м. Такі пристрої можуть одночасно перекачувати пальне на кілька паливозаправних колонок.

Для перекачування пального у невеликих об’ємах застосовують насоси з продуктивністю 40-80 л/хв. Такі насоси часто експлуатують у складі переносних заправних модулів або окремо. Їх перевагою є зручність транспортування через невелику вагу та можливість застосування із живленням від акумулятора 12/24 В. Наприклад насос для дизельного палива БЕНЗА Н12-40 може застосовуватися у складі міні заправки з резервуаром типу «Єврокуб».

Побутові потреби перекачування ПММ та хімічних рідин можна задовільнити насосами ручного типу. Часто ручні насоси для ПММ мають спеціальний різьбовий адаптер для встановлення на бочку (200 л). Такі пристрої добре підходять для перекачування рідин у невеликих об’ємах (до 50 л) та є не дорогими завдяки простій конструкції.

На що звернути увагу під час вибору

  1. Сфера застосування. Щоб правильно вибрати і купити насос для перекачування пального потрібно в першу чергу врахувати виробничі потреби його застосування які описані вище.
  2. Продуктивність. Знаючи сферу застосування, можна зрозуміти із якою продуктивність варто купити насос. Проте є індивідуальні особливості, такі як заправка одного або багатьох транспортних засобів, відповідно до яких можна більш точно підібрати насос. Тут варто звернутися за допомогою до консультантів.
  3. Умови експлуатації. Якщо планується експлуатація в умовах наявності електромережі, то обираємо насос із живленням 220/380 В. Якщо ж потрібно виконувати заправку техніки наприклад у полі, кар’єрі або лісі, тоді обираємо насос напруга живлення якого становить 12/24В.

Основні переваги насосів компанії Петролайн

Більшість електричних насосів представлених на сайті компанії Петролайн (Україна) є вибухозахищеними, а їх електродвигуни мають клас теплостійкості S1 для можливості тривалої безперервної роботи. Безпечній роботі насосів сприяє система захисту від перегрівання із автоматичних запуском у роботу після охолодження.

У каталозі сайту представлено великий вибір насосів, які можуть перекачувати дизель, бензин, керосин, оливу, AdBlue та хімікати. Доступна ціна та можливість оплати частинами дозволяють вигідно купити потрібний товар на нашому сайті. Проте, для правильності вибору рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами, які врахують всі Ваші побажання та запропонують оптимальний варіант покупки.

Вгору