Шановні друзі!

Не секрет, що наявність власної заправної станції на підприємствах з власним транспортом дає перевагу не тільки в зручності в його заправці але і дозволяє суттєво економити на оптових закупках пального. Сучасні технології дозволяють суттєво спростити процес зберігання та перекачки пального, робить його безпечним а контроль над його обліком простим та надійним. Для чого тоді переплачувати за пальне на комерційних АЗС? Маючи в себе на підприємстві МІНІ-АЗС, ви будете купляти його лише в перевірених постачальників.

Наша місія: Ми робимо життя простіше, виготовляючи, поставляючи та обслуговуючи обладнання для зберігання. перекачки та відпуску і обліку пального на приватних підприємствах. 

Наша діяльність диктована нашими основними цінностями: відповідальністю, людяністю та сучасністю. Не дарма з багатьма нашими клієнтами в нас склались не просто ділові, а й дружні відносини. 

Наше бачення: постійно вдосконалюючи внутрішні процеси в компанії, розробляючи та впроваджуючи найновіші рішення та розробки в процесі виробництва та в лінійці товарів, прислухаючись до побажань клієнтів та перевершуючи їх очікування, ми прагнемо бути найкращими в своїй роботі та отримати максимальну довіру наших клієнтів. 

Компанія "Петролайн" це конструкторсько-виробниче підприємство. З моменту свого створення основним пріоритетом було виготовлення якісного та надійного обладнання для відомчих АЗС. Зараз виробництво складається з двох цехів: цех виробництва паливозаправних колонок та цех виробництва резервуарного обладнання. Вони разом з головним офісом знаходяться в м. Жовква Львівської області за адресою: вул. Лесі Українки, 77

Ми виготовляємо таку продукцію:

міні заправні колонки; паливозаправні колонки з системою ідентифікації користувачів по електронним карткам, преднабором дози; мобільні заправні модулі або МІНІ-АЗС; резервуари будь-якого об'єму для зберігання пального та інших речовин; модульні АЗС; контейнерні АЗС; зливні колодязі для резервуарів; перекачувальні комплекси з системами обліку. 

Наша ціль - виготовляти сучасну, надійну МІНІ-АЗС, повністю укомплектовану необхідним технологічним і насосним обладнанням для зберігання та перекачування пального, адаптовану для переміщення вантажним транспортом на інше місце експлуатації.

Ретельний підбір якісних комплектуючих, налагодженний процес виробництва та багаторівневий контроль за якістю виготовленої продукції дозволили успішно провести сертифікацію виробництва та отримати сертифікат відповідності УКРСЕПРО

Компанія "ПЕТРОЛАЙН" - це підприємство повного циклу. Власний конструкторський відділ здатний розробити індивідуальні рішення та нові продукти. Відділ закупки займається своєчасними прямими поставками сировини та комплектуючих від перевірених постачальників. Виробничі площі втілюють в життя нові продукти, а відділ сервісу своєчасно та якісно надає обслуговування продукції.

Ми - підприємство що розвивається в ногу з сучасними технологіями, з власною філософією, достатньою технічною, виробничою та конструкторською базою, здатною постійно вдосконалювати власну продукцію.

Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів та партнерів. Формуємо дилерську мережу. Приєднуйтесь!