Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Обладнання для АЗС та нафтобаз

Автозаправна станція (АЗС) - призначена для роздрібної торгівлі з продажу пального (що зберігається у резервуарах) для автотранспортних засобів з використанням спеціалізованого обладнання. Нафтобазою прийнято називати комплекс споруд (резервуарів, ємностей) і пристосувань для приймання, зберігання, перекачування з одного виду транспорту на інший і відпускання нафти і нафтопродуктів.

Обладнання для нафтобаз і АЗС є необхідною частиною для функціонування Вашого бізнесу.

Обладнання для АЗС

Основні види обладнання для АЗС, яке представлене у каталозі компанії Petroline

На нашому сайті, Ви можете побачити обладнання для резервуарів, а саме технологічний люк з навісним обладнанням, фільтра магістральні, фільтра зливні, дихальні, аварійні і відсічні клапани, вогневі перешкоджувачі.

Окремими позиціями представлені зливні колодязі, для заправки/зливу як з резервуарів так і цистерн. Простір, що присутній у зливному колодязі, дозволяє зручно розташувати зливні фільтри, насос, крани. Додатковою можливістю, у нас, можна купити мобільний зливний колодязь з можливістю дистанційного керування обладнанням.

Також пропонуємо систему ідентифікації користувачів, що дозволяє проводити відпуск палива тільки по персональних зареєстрованих ключах/картках. Всі відомості про видачу палива записуються на віддалені електронні бази даних, з персональною можливістю перегляду.

Для перевірки об'єму світлих нафтопродуктів у резервуарах, на нафтобазах чи АЗС, пропонуємо сучасне обладнання для моніторингу рівня рідини.  Якщо ж більше довіряєте традиційним методам контролю рідини, то пропонуємо метроштоки з різними довжинами під різні висоти резервуарів.

Купити метрошток можна сірого або чорного кольору з якісною вигравійованою шкалою вимірювання, що надає більшої довговічності виробу.

Для визначення точності наливу паливороздавальних колонок, дозаторів на АЗС, нафтобазах, пропонуємо використовувати Мірники, які мають сертифікати від кращих сертифікаційних компаній в Україні. Мірник для палива представляє собою вертикальну ємність, виготовлену з вуглецевої або нержавіючої сталі. Такі ємності включають в себе індикатор рівня, термометр та мірну лінійку зі шкалою та класом точності ±0,05...±0,1%.У нас можна придбати мірники 2-го розряду з місткістю від 10 до 200л.

Жодна нафтобаза чи АЗС не обійдеться без кранів, котрі є у нас з різним виконанням, під Ваші потреби. На нашому сайті представлені наступні типи кранів: кульові фланцеві повнопрохідні, кульові фланцеві стандартнопрохідні, кульові приварні, кульові приварні повнопрохідні.

Якість і надійність нашого обладнання підтверджено чинними сертифікатами, стандартів як України так і Європейського Союзу.

Переваги обладнання для АЗС та нафтобаз від компанії Petroline

Компанія Петролайн пропонує, Вашій увазі, широкий асортимент обладнання для нафтобаз, АЗС а також для паливороздавальних колонок.

Наш багаторічний досвід завжди допоможе у вирішенні нелегких задач по підбору обладнання.

Основним пріоритетом компанії є висока якість і надійність продукції, що виготовляється на нашому виробництві. Виробництво резервуарів для пального є одним з основних напрямків нашої діяльності. Для цього використовуємо найкращі матеріали та обладнання у поєднанні з європейськими стандартами, що впроваджені в технологічний процес виготовлення обладнання для нафтобаз, АЗС та іншої продукції.

Наші вироби користуються популярністю через високу якість порошкового фарбування що гарантує надійний захист від навколишнього середовища. Придбавши, у нас, обладнання для АЗС та нафтобаз, Ви будете впевнені у якості і довговічності виробів. Ми завжди турбуємось про наших покупців, так як внутрішні стандарти, компанії Петролайн, це реагування на всі потреби клієнта та своєчасна допомога у будь якій ситуації.

Вгору