Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Обладнання для АЗС та нафтобаз

Обладнання для АЗС та нафтобаз

Компанія Petroline пропонує вашій увазі якісне обладнання для нафтобаз і АЗС за доступною ціною. У нас ви зможете знайти і придбати зливні колодязі, резервуари, а також багато інших комплектуючі для резервуарів, колонок та окремих вузлів.

Ми знаходимося на ринку багато років, тому здатні вам запропонувати різноманітне за формою і розмірами обладнання для АЗС. Але головне, що ми завжди відкриті для наших клієнтів, тому якщо серед стандартних пропозицій ви не підберете те, що вам необхідно, то ми завжди готові створити виріб за індивідуальними кресленнями.

Щоб виготовити обладнання для АЗС ми застосовуємо виключно високоякісні матеріали, нові технології та сучасне обладнання. Це дає нам можливість гарантувати, що будь-яке придбане у нас обладнання для нафтобаз відмінно витримує вплив будь-яких паливно-мастильних матеріалів на протязі встановленого терміну експлуатації.

Ми виготовляємо продукцію як для наземного, так і для підземного розміщення. Технологічне обладнання ми покриваємо порошковою фарбою, яка виступає його надійним захистом від будь-яких температурних перепадів і атмосферних явищ. А обладнання, яке призначене для підземного використання, покривається спеціальним складом, що захищає його від корозії.

Менеджери нашої компанії готові завжди прийти вам на допомогу, вони дадуть детальну відповідь на всі питання щодо обладнання, його комплектації, розмірів і застосування, а також допоможуть вам зробити правильний вибір.

Телефонуйте, і ми швидко і якісно виготовимо або поставимо для вас будь-яке необхідне обладнання для нафтобаз і АЗС, потрібних вам параметрів і комплектації.

Вгору