Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Мобільні заправні колонки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Мобільна мінізаправка – це зручний мінікомплекс із невеликим об’ємом палива для зберігання, транспортування та швидкої заправки транспорту у місці його експлуатації. Мобільні заправки часто застосовують для заправляння транспортних засобів сільськогосподарської галузі, деревообробної промисловості, морського транспорту тощо. Мобільна колонка для заправки палива також може ефективно застосовуватися у власному господарстві для заправки дизельного чи бензинового генератора.

Мобільні заправки з малооб’ємними резервуарами є компактними, тому їх можна легко транспортувати на місця роботи транспорту чи спецтехніки як в межах міста, так і у віддалені місця віддалених промислових об’єктів.

Основою мобільної АЗС є мобільна колонка для заправки палива, яка складається з паливороздавального комплексу компанії БЕНЗА та резервуару (бака) для зберігання палива.

У мобільних міні АЗС резервуаром для зберігання дизпалива може бути у вигляді металевої бочки циліндричної форми або так званий «єврокуб», виготовлений із міцного пластику та огороджений спеціальним металевим захистом закріпленим на піддоні.

В будь якому випадку мобільна міні АЗС комплектується паливороздавальною колонкою фірми БЕНЗА 220-60, яка є навісною та закріплюється на боковій поверхні резервуара з дизпаливом.

Важливим елементом паливороздавальної колонки БЕНЗА 220-60 є лопатевий насос БЕНЗА Н220-60, який забезпечує продуктивність закачування пального до 60 л/хв. Даний насос може безперервно працювати впродовж 30 хвилин. При цьому насос обладнаний захистом від перегрівання та клапаном запобіжником для обводу дизпалива у випадку закриття крана. За бажанням клієнта паливнороздавальна колонка може бути укомплектована механічним чи автоматичним краном-пістолетом.

Для контролю об’єму заправленого палива паливороздавальна колонка обладнана механічним лічильником БЕНЗА БЛМ-100, який має подвійний екран.

Також у нас Ви можете купити колонку для заправки бензином, керосином чи AdBlue.

Однією з переваг АЗС компанії Петролайн є професійне виготовлення та збирання усіх елементів заправної стації. Дотримання усіх вимог технологічного процесу забезпечується навіть на етапі фарбування АЗС для забезпечення естетичного зовнішнього вигляду. Завдяки дотриманню цих умов ми надаємо офіційну гарантію якості на наші АЗС.

Компанія Петролайн має понад 10 років досвіду виробництва та обслуговування АЗС, що дало змогу відкрити власний сервісний центр для обслуговування заправних станцій.

Вгору