Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Прес-маслянки (тавотниці)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Прес-маслянки (тавотниці) застосовуються в промисловості для змащування різних поверхонь деталі машин та механізмів виробничого устаткування, а саме: двигунів, трансмісій, підшипників, рульових та гальмівних системи. Вони широко застосовуються в автомобільній, машинобудівній, аерокосмічній, електронній та інших галузях.

Прес-маслянки є важливими пристроями, що застосовуються для забезпечення належного змащення підшипникових вузлів. Особливості та призначення тавотниць спрямовані на забезпечення ефективної роботи механізмів в яких присутні поверхні тертя для продовження їх терміну служби.

Особливості та призначення

Особливості прес-маслянок для змащування деталей машин полягають у їх конструкції та функціональних можливостях. Вони виконані у вигляді суцільного металевого виробу в середині якого є сталева кулька притиснута пружиною до вихідного отвору. Порожнина з пружиною наповнена мастилом (найчастіше солідол). Внаслідок контакту кульки з робочою поверхнею деталей машин вона обертаючись поступово видає мастило. Прес-маслянка за принципом роботи дуже подібна на простий зворотній клапан.

Купити тавотницю

У мастильних каналах в залежності від способу встановлення прес-маслянки може запресовуватися або вкручуватися на різьбу. В процесі тривалої експлуатації рівень солідолу у прес-маслянках можна поповнювати пневматичним шприцом PGG-1 з порційною подачею.

Призначення прес-маслянок для деталей тертя полягає в забезпеченні ефективного подання мастила у спеціальні точки механізмів та пристроїв машин і устаткування. Мастило, яке потрапляє, наприклад у підшипник, утворює на поверхні тертя тонку плівку, яка унеможливлює контакт двох поверхонь які здійснюють тертя кочення чи тертя ковзання одна об одну.

Правильне змащування механізмів забезпечує зниження тертя, перегріву і зносу робочих поверхонь і забезпечення оптимальних умов роботи деталей машин. Внаслідок своєчасного змащування можна зберегти робочі елементи механізмів в гарному стані, забезпечуючи довгий термін їх служби та високу продуктивність устаткування.

Поради щодо вибору

На сьогодні виробляється велика кількість модифікацій прес-маслянок, проте для правильного підбору потрібно розуміти де вона буде встановлена та які поверхні змащуватиме.

За способом встановлення тавотниці можуть бути запресовані або вкручені на конічну чи циліндричну різьбу. Різьбові з’єднання передбачено у всіх тавотницях не залежно від їх форми. Також існують прес-маслянки з гладкою поверхнею, які запресовують у змащувальні отвори. Прямі прес-маслянки застосовують у вільнодоступних місцях на механізмах машин, а тавотниці з кутом 45º та з кутом 90º - у складнодоступних для обслуговування місцях.

Для демонтажу запресованих чи вкручених прес-маслянок рекомендовано застосовувати екстрактор. Цей пристрій призначений для заміни несправних прес-маслянок, а також для підготовки нових отворів під них.

Найкращим варіантом є вибір прес-маслянки з конічною різьбою, яка максимально забезпечить герметичне встановлення.

Переваги співпраці з компанією Петролайн

Співпраця з компанією Петролайн може мати кілька переваг:

  • Широкий асортимент продукції. Ми пропонуємо широкий асортимент паливозаправного устатковання, готові до застосування міні-АЗС та мобільні заправні комплекти, генератори та зарядні пристрої, змащувальне обладнання, швидкоз’ємні муфти тощо.
  • Якість та надійність. Ми прагнемо до високих стандартів якості і надійності в своїй роботі. Для цього застосовуємо передові технології та професійний підхід.
  • Кваліфікований персонал. Наші менеджери допоможуть Вам швидко і правильно підібрати і купити тавотницю та інше змащувальне устаткування враховуючи конкретні виробничі умови.
Вгору