Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Стаціонарні паливороздавальні колонки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Лінійка стаціонарних колонок Petroline - це не просто засіб для перекачування пального. Ми пропонуємо різні можливості електронно-облікової частини колонок для допомоги в вирішенні різної важливості та складності задач.

Система видачі дизелю по карткамКомпанія "ПЕТРОЛАЙН" пропонує систему автоматизації (СА) відпуску та обліку пального на підприємствах.
Всі дані про постачання, зберігання, та заправки пального в одній програмі. Повний контроль всіх процесів за мінімум часу.

Чому Система Автоматизації це вигідно?

 • СА економить вам гроші – паливороздавальні колонки системи автоматичні та самообслуговані, що дозволяє здійснювати заправку без участі оператора АЗС. Для заправки досить водія і його персональної картки. Тим самим ми виключили можливість махінацій з пальним заправниками.
 • СА забезпечує порядок – жодна операція не буде втрачена, кожна видача пального буде негайно передана на ПК в офіс або на сервер. За відсутності зв'язку або живлення всі операції зберігаються у пам'яті та відправляються на сервер як тільки відновиться зв'язок.
 • СА економить вам час – не потрібно вести не зручні журнали і зберігати безліч макулатури, для того що б вести звітність. Вся інформація зберігається на серверах та доступна у будь-який момент. Меню програми інформативно зрозуміло будь-якому користувачеві ПК і не вимагає спеціального навчання персоналу.
 • СА не обмежує вас – АЗС в іншому місті, або може у вас кілька АЗС в різних містах. Всі дані передаються по бездротовому каналу і не має значення в якому місці встановлено обладнання, доступ до програми можливий з будь-якого пристрою підключеного до Інтернету.

Журнал операцій

Всі дані про заправки заносяться у програму детально: дата, час, водій, яке пальне, з якої ТРК, у якому обсязі.
Оператор може формувати зведені звіти як по підприємству (заправці) взагалі, так і окремо по водіях, транспортним засобам і т.д ...


Моніторинг резервуарів

Контроль залишків пального є важливим завданням на будь-якій АЗС або нафтобазі. Адже несвоєчасна поставка або поставка не тої кількості палива, може привести до зупинки роботи АЗС.

Рівнемір Start Italiana  призначений для вимірювання рівня пального, температури, та рівня підтоварної води в резервуарах на АЗС танафтобазах.
Система підтримує до 16-ти рівнемірів.


Система відпуску пального з операторської (комп'ютер, пульт ДК) або через клавіатуру преднабору по місцю


 

Програмне забезпечення для відомчих АЗС від компанії "Петролайн" для відпуску палива з ПК

Програма для відпуску, обліку палива з ПК розроблена спеціально для відомчих АЗС і нафтобаз. Включаючи в себе такий функціонал, як управління паливороздавальними колонками (ПРК) , маслороздавальними (МК) колонками і контроль рівня палива в резервуарах, ПЗ дозволяє робити точний облік і контроль роботи вашої АЗС.

Відпуск пального з комп'ютера здійснює оператор АЗС. З самої колонки водії не можуть здійснювати запраку самостійно. На випадок необхідності можна перемкнути управління колонки в механічний режим (управління з самої колонки, без ПК).

Функціональні можливості базового програмного забезпечення для відомчого обліку наступні:

 • Управління ПРК, МК і ПЗК будь-якої модифікації;
 • Робота в режимах повний бак, техпролив;
 • Система обмежування доступу по категоріях користувачів;
 • Контроль рівня пального в резервуарах (до 8-ми ємностей);
 • Збереження технологічних параметрів системи при аварійному відключенні живлення;
 • Ведення звітності по роботі АЗС, нафтобази.

Додаткові функціональні можливості:

 • «Робоче місце керівника АЗС» - для аналізу інформації по роботі АЗС з віддаленого ПК (зв'язок з ПК оператора по локальній мережі);
 • Модуль реплікації даних в базу SQL Server. Дані в режимі реального часу дублюються в базу даних SQL Server. При несправності ПК на АЗС працездатність системи може бути відновлена без втрати даних;
 • Передача даних на периферійний комп'ютер про рух нафтопродуктів на АЗС в необхідному форматі;
 • Контроль рівня пального, температури, щільності в ємностях з перерахунком об’єму і маси продукту (до 8-ми ємностей) з порівнянням його приходу і витрати (за наявності рівнемірів Start Italiano);
 • Робота в режимі літрового замовлення з ідентифікацією транспортного засобу;
 • Задавання авторизованої норми відпуску з диспетчерського ПК.
 • Програмне забезпечення може сполучатися з програмою «1С Бухгалтерія».

Якщо у вас є потреба в додатковому функціоналі, ПЗ може бути допрацьоване по техзавданню Замовника.

Вгору