Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Шланги та рукави для пального

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Шланг – це гумовий трубопровід призначений для переливання по ньому рідин з одного резервуара у інший. На сьогодні завдяки наявності шлангів ефективно функціонує різне промислове обладнання, у складі якого працюють гідравлічні механізми. Крім цього трубопроводи набули широкого застосування для перекачування дизпалива чи бензину під час заправки автотранспортних засобів на стаціонарних модульних автозаправних станціях. Також їх застосовують у місцях роботи спецтехніки віддалених від населених пунктів або індивідуального побутового користування у складі мобільних міні АЗС.

Шланги для перекачування палива мають внутрішній та зовнішній шари виготовлені із спеціальної гуми стійкої до паливо-мастильних речовин. Для покращення показника міцності гумовий шланг в середині стінки має металеву сітку, мідний дріт та текстильний каркас.

Армовані гумові рукава для палива мають високу зносостійкість та підвищену стійкість до зминання. Вони виготовлені так, що можуть ефективно працювати при температурі від -40 до +100ºС.

Вибір гумового рукава для палива здійснюється із врахуванням таких характеристик:

  • типу робочої рідини;
  • діаметр трубопроводу;
  • робочому тиск у паливнороздавальній колонці.

Правильний вибір рукава та догляд за ним забезпечать його довговічну роботу, тому перед замовленням рекомендуємо проконсультуватись у наших менеджерів.

Маслобензостійкі шланги застосовують як напірний та зливний трубопроводи у заправних колонках для дизельного палива, бензину чи оливи. Через напірний трубопровід паливо під тиском подається із резервуара заправної станції до паливного насоса, а звідти вже по зливному трубопроводу паливо перекачується до бака транспортного засобу або іншого резервуара. За умови роботи всмоктувального лопатевого електронасоса з продуктивністю до 60л/хв застосовують напірні та зливні заправні шланги діаметром 19мм, а за умови продуктивності електронасоса більше 60л/хв застосовують шланги діаметром 25мм, вартість яких представлена на нашому сайт.

Якщо Вам потрібен рукав великої довжини для зручності його зберігання після користування варто купити Автоматичний втягуючий пристрій типу HOSE REEL 1". Даний пристрій має зручну опорну конструкцію із боковими обмежувачами і стопором шлангу та дозволяє змотувати рукав довжиною до 15м. Особливістю такої конструкції є рівномірність обмотування рукавом та відсутність втрат тиску під час перекачування палива.

На сайті компанії Петролайн представлено якісні маслобензостійкі шланги для міні заправних станцій. Серед широкого асортименту комплектуючих для АЗС у нас також можна купити заправні пістолети, лічильники для обліку витрат палива, перехідники, фільтри грубої та тонкої очистки. Всі комплектуючі є надійними у користуванні, оскільки виготовлені відповідно до вимог стандартів, а тому мають офіційну гарантію. Можлива доставка по Україні.

Вгору