Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Лічильники та витратоміри для пального

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Облік палива вагомий інструмент в економіці будь-якого підприємства, тим паче ціни не пальне не стоять на місці. Та й саме пальне може будь-якої миті стати дефіцитним товаром.

Лічильники бувають різних типів і різного призначення

Першочергово лічильники чи витратоміри  відрізняються за типом роботи.

Можуть бути механічними: коли механізм, що безпосередньо взаємодіє з рідиною, зазвичай це шестерні,  напряму з'єднаний з механічним таблом. Коли дизельне паливо проходить крізь лічильник, його шестерні провертаються під тиском пального і далі через механічні з'єднання виводять дані на табло.

Плюси такого лічильника, безперечно, це простота конструкції і як наслідок його відносно не велика ціна.

Мінусів більше, але якщо у вас доволі просте завдання, то ви їх не відчуєте.
То ж ви зможете заміряти кількість палива лише в одних одиницях і бачити результати або останньої заправки або загальної, на цьому функції механічних лічильників завершуються.

Мінуси механічних лічильників для пального - це плюси для електронного лічильника.

Принцип дії електронного лічильника для пального заснований, на взаємодії механічних компонентів лічильника з електронними датчиками. Що надалі передають сигнал на мікросхему, яка своєю чергою виводить дані на електронні екрани. Як наслідок електронний лічильник можна запрограмувати на величезну кількість функцій і його точність буде більша, ніж в механічного лічильника.

З електронним лічильником ви зможете робити заміри в літрах, галонах чи квартах. Зможете виводити дані за певну кількість останніх заправок на екран роблячи, для цього лише пару натискань на кнопки. В деяких лічильниках ви маєте можливість відстежувати скільки палива у вас залишилося в цистерні до якої під'єднаний насос, то ж для вас не буде сюрпризом, що паливо от от закінчиться, а нову поставку ви ще не замовили.

Ще одна важлива деталь, на яку треба звернути увагу при виборі лічильника це сумісність з певними рідинами.
Лічильники бувають для:

  • дизельного палива,
  • бензину,
  • мастила,
  • AdBlue,
  • гасу.

Лічильник для дизельного палива не підійде для обліку бензину, оскільки його конструкція не вибухозахищена, а його елементи можуть не бути стійкими до постійної взаємодії з бензином і за короткий проміжок часу можуть вийти з ладу.

То ж завжди звертайте увагу  для якого палива розроблений лічильник.

Для найкращого вибору лічильника для обліку пального ви можете звернутися за консультацією до менеджерів компанії “Петролайн”.
Ми допоможемо вам підібрати саме той лічильник, який буде відповідати всім вашим вимогам. А оскільки ми маємо і підтримуємо великий склад товарів в Україні, ви зможете отримати ваш товар в найкращі терміни.

Вгору