Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Фільтри для палива

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Коли ви купуєте паливо ви маєте надію, що воно максимально відфільтроване від сторонніх твердих домішок чи води. Але так буває не завжди. При зберіганні чи транспортуванні палива, в нього все ж таки можуть потрапляти сторонні домішки.

Ніхто не застрахований від того, що бочка бензовоза чи стаціонарного зберігання може бути поржавіла або якимось чином туди потрапила вода.

Окремо треба відмітити наявність парафінів в паливі, кількість яких може збільшуватися при низьких температурах, то ж є ризик, що при потраплянні парафінів в паливну систему є ризик забиття стаціонарних паливних фільтрів чи навіть паливного обладнання як то шланги чи насоси. Але у ваших силах зробити так, що б паливо, яким ви будете заправляти вашу техніку чи агрегати, було максимально чистим і не нашкодило паливним системам де буде використовуватися.

Для вирішення такого роду задач наша компанія використовує паливні фільтри найкращих брендів: CIM-TEK (USA) та GESPASA (ESP), GROZ (IND).

Паливні фільтри розподіляються на дві групи:

Фільтри грубого очищення являють собою металеву або пластикову сітку з діаметром отвору сітки 100-300 мікрон. Призначаються для фільтрації палива від сміття великих розмірів як то великі частини іржі, неорганічне сміття або великих частин парафінів.

Фільтри тонкого очищення діляться на наступні підкатегорії:

1. Звичайні целюлозні фільтри

Відфільтровують лише тверді домішки розміром від 10 мікрон.

Встановлювати фільтр є можливість на лінії перед насосом, таким чином ви захищатимете не лише вашу техніку, а й потурбуєтеся про заправну колонку,  оскільки в такому випадку лопаті насоса заправної колонки  можуть бути пошкодженні.

2. Гідроадсорбуючі фільтри

Конструктивно схожі зі звичайними целюлозними фільтрами, але окрім целюлозного фільтрувального елементу, додатково містять адсорбент, що при контакті з водою перетворюється на гель. Гель в свою чергу має високу густину  і не проходить крізь фільтр. Відповідно вода перетворена на гель затримується у фільтрі.

Як і будь-який фільтр має свій ресурс, коли весь адсорбент перетворився на гель паливо починає важче фільтруватися і падає продуктивність насосу, це сигнал для заміни фільтра.

3. Фільтр сепаратор.

Принцип дії заснований на різних фізичних властивостях різних речовин.

Вода і дизельне паливо мають різну густину і масу. При потраплянні у фільтр, дрібнодисперсна вода лишається в низу фільтра, оскільки має більшу масу, в так званому відстійнику, а дизельне паливо проходячи крізь целюлозний фільтр очищується від твердих механічних домішок чи вкраплень парафінів і вже очищене йде до паливного насоса.

Фільтр сепаратор має діаметр сита від 5 мікрон, що забезпечує чудову фільтрацію.

Що б не заплутатися у всіх технічних нюансах при виборі саме того фільтра, який підійде для виконання вашого завдання, зверніться, будь ласка, за консультацією до наших менеджерів.

Компанія “Петролайн” є лідером у виробництві паливного обладнання, та має десятирічний досвід співпраці з провідними виробниками фільтрувального обладнання, що призначене для роботи з нафтопродуктами.

Також ми маємо постійний склад в Україні, то ж ви отримаєте своє замовлення в найкоротші терміни.

Вгору