Інтернет-магазин паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Фільтри для палива

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фільтр тонкого очищення


Купуючи чисте паливо на заправках, під час транспортування у старих бензовозах і навіть при зберіганні у паливо потрапляють механічні частки та вода. Це може завдати істотної шкоди вашій техніці.

Ми представляємо вам фільтри тонкого очищення Сім-Тек. У цього виробника великий вибір фільтрів тонкої очистки дизельного палива та бензину. Даний фільтр палива ділиться на 2 типи: целюлозні та гідроадсорбуючі фільтри.

  1. Целюлозні фільтри палива відфільтровують лише тверді маханічні частинки. Всередині кожного фільтра знаходиться елемент, що фільтрує, ступінь фільтрації якого від 10 мікрон. Цей фільтр палива ви можете ставити перед насосним обладнанням. У такому разі ви захищатимете від поломки не тільки вашу техніку, але й заправну колонку.
  2. Гідроадсорбуючі фільтри призначені для фільтрації палива від механічних частинок та води. У фільтрі тонкого очищення, крім целюлозного елемента, що фільтрує, знаходиться порошок абсорбент. При контакті з водою він перетворюється на гель. Гель, у свою чергу, не може проникнути крізь фільтруючий елемент. Після того як використовується весь ресурс абсорбенту, помітно падає продуктивність насоса. Таким чином, відбувається фільтрація палива.

Також варто звернути увагу на зимовий фільтр палива. При низьких температурах дизельне паливо додають парафін. Саме через нього ресурс звичайних фільтрів може значно зменшитись. Для вирішення цієї проблеми призначені зимові фільтри.

У нас є велика різноманітність фільтрів тонкого очищення палива. Щоб не заплутатися та підібрати максимально правильний для вашого завдання фільтр палива за ресурсом, продуктивністю та іншими характеристиками, зателефонуйте нам, і наші кваліфіковані менеджери оперативно допоможуть вам у цьому питанні!

Коротко про виробника фільтрів тонкого очищення Cim-Tek. Це світовий лідер у технології фільтрації для ринків нафтопродуктів, промислових, сільськогосподарських, біопалива та HVAC. У нас є більше 50 років досвіду розробки якісних продуктів, що дозволяє успішно підтримувати статус новатора в області фільтрації рідини. Cim-Tek® фільтри призначені для бензину, дизельного палива, біопалива (біодизель та етанол), мазуту, гідравлічних та промислових рідин, трансмісійних масел, більшості синтетичних рідин. Для частинок та водовідведення, фільтрація Cim-Tek пропонує вам найкращий вибір варіантів. Приватні маркування доступні для коротких трас і ми будемо працювати з вами, щоб розвивати фільтри для спеціального застосування.

Телефонуйте нам сьогодні з будь-якими питаннями, які виникнуть щодо застосування фільтрації.

Вгору