Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Рівнеміри пального

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Рівнемір - сучасне обладнання для моніторингу рівня рідини в резервуарах

Представлені в даному каталозі рівнеміри призначені для контролю і виміру рівня бензину, масла, палива, води, антифризу або інших рідин в ємностях і великих резервуарах.
Сучасний рівнемір являє собою систему, яка безперервно контролює рівень рідини, що знаходиться всередині резервуара або ємності. За допомогою зонда, який встановлений безпосередньо в резервуарі, система в автоматичному режимі постійно проводить вимірювання рівня рідини (рівня підтоварної води, в разі зберігання ПММ), температури, а також густини, і відображає отримані дані. У нас ви знайдете пристрої різних виробників, різного дизайну, проте всі вони забезпечують точне і надійне визначення рівня рідини.
Ми пропонуємо вашій увазі дистанційні системи, які будуть відстежувати рівень палива, масла або інших рідин і регулярно надавати вам достовірні дані про залишки в бочці об’єму, рівня, історії змін рівня палива або іншої рідини.
Контроль рівня палива - це система, яка сьогодні використовується в усіх випадках, коли необхідно віддалено проводити регулярний моніторинг рівня палива, що залишилося в резервуарах. За допомогою даного обладнання є можливість не тільки точно відстежувати дані і завжди знати, скільки палива або рідини залишилося в резервуарі, а й виконати налаштування аварійного сигналу, який буде повідомляти про критичний рівень. При необхідності можна виставити певний інтервал часу, через який система буде відправляти вам повідомлення про рівень палива в резервуарі. Іншими словами, контроль рівня палива гарантує отримання необхідної інформації в будь-якій ситуації і економить ваш час.
Системи контролю рівня рідини складаються з зонда (або декількох), який монтується безпосередньо в резервуар електронного блоку управління, який відображає дані з зонду про фактичні залишки і передає їх в спеціальне програмне забезпечення, яке може бути встановлено як на ПК замовника так і на віддалений сервер.
За допомогою такої системи можна отримувати такі дані:

  • фактичний залишок палива в резервуарах;
  • надходження і зливи рідини;
  • температуру рідини;
  • густину рідини;
  • звіти по хронології зміни рівня за вказаний період;
  • в разі застосування рівнемірів на АЗС і нафтобазах, до системи можна підключити паливороздавальні колонки для повної автоматизації обліку палива.

Замовляйте один з представлених рівнемірів, і ви зможете постійно контролювати рівень палива і моніторити товарні запаси на складах і в резервуарах. Телефонуйте, і наші менеджери дадуть відповідь на будь-які ваші питання, приймуть замовлення і організують оперативну доставку та монтаж рівнеміра за вказаною адресою в будь-який населений пункт України.

Вгору