Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Генератори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Електрогенератор – це пристрій, що перетворює механічну енергію на електричну та який застосовують як резервне або аварійне джерело живлення побутових чи промислових пристрої для забезпечення їх безперебійної роботи. Побутові електростанції невеликої потужності використовують під час вимкнення електроенергії для живлення пристроїв приватного будинку чи дачі, магазинів, торгових точок, а також під час виконання будівельних робіт у місцях віддалених від загальної електромережі. Потужний промисловий електрогенератор зазвичай експлуатують для забезпечення електроенергією багатоквартирних будинків, медичних та освітніх закладів, адміністративних будівель, торгових центрів, промислових підприємств та виробничих цехів тощо.

Основні типи електрогенераторів

Враховуючи тип пального генератори бувають бензинові, бензино-газові та дизельні.

Бензиновий генератор – це пристрій, що виробляє електричну енергію в результаті роботи двигуна внутрішнього згоряння, що працює на бензині. Зазвичай бензогенератори виготовляються малої потужності до 20 кВт і призначені для побутового користування. Завдяки малим габаритам та невеликій вазі переносний пристрій є зручним у користуванні. Більшість моделей обладнані колесами малого діаметра для зручного транспортування чи переміщення на короткі відстані. Найпопулярнішими для дому є бензинові генератори потужністю 2,5-7,5 кВт, які повністю задовільнять потреби господаря.

Бензинові генератори прості у експлуатації – доливання бензину чи оливи досить проста справа, враховуючи що у сучасних електростанціях є датчики захисту від низького рівня пального чи оливи. Увімкнути сучасний генератор можуть навіть жінки, оскільки більшість з них оснащені системою автоматичного запуску.

Враховуючи що більшість користувачів вирішують купити електрогенератор як резервне джерело живлення на випадок вимкнення електроенергії, тобто для періодичного і короткочасного користування, то бензогенератори користуються популярністю. Ціна генератора бензинового типу є досить низькою, що робить їх доступними.

Бензино-газовий електрогенератор – це модифікація звичайного бензинового генератора із встановленням на ньому газового карбюратора для використання в якості пального зрідженого газу (пропану). Основна причина такої модернізації це економія на пальному. Бензин завжди був дорожчим за газ, а доцільність і популярність застосування газобалонного обладнання давного оправдала себе на прикладі автомобілів. На більшість бензинових електростанцій купити газовий карбюратор та встановити в будь який момент. Завбачливі користувачі вирішують купити бензиновий електрогенератор з газовим карбюратором у комплекті.

Дизельний генератор – це пристрій для перетворення механічної енергії дизельного двигуна на електричну енергію. Для його роботи відповідно використовують дизпаливо. Дизельні електрогенератори часто виготовляють великої потужності від 100 до 2000 кВт і вони добре підходять для промислового застосування завдяки таким своїм особливостям:

  • можливість довготривалої безперервної роботи до 10 годин;
  • можливість працювати як постійне, а не резервне джерело живлення;
  • забезпечення трифазним електроживленням з напругою 380 В.

Дизельна електростанція є досить об’ємною і важкою та потребує спеціально підготовленого місця для встановлення та постійної експлуатації. Наявність у них потужного дизельного двигуна вимагає монтажу на рівній бетонній основі, яка поглинатиме вібрації під час роботи. Промислові генератори працюють в умовах менш-більш рівномірного навантаження, а наявність системи рідинного охолодження сприяє їх тривалій і довговічній роботі.

При покупці промислової електростанції потрібно продумати спосіб її забезпечення дизпаливом. Часто поряд з такими електрогенераторами встановлюють мінізаправну станцію з невеликим резервуаром дизельного пального на 1-5 м. куб.

Не залежно від виду пального електрогенератори бувають однофазні та трифазні.

  • Однофазний генератор виробляє електроенергію з напругою 220 В, що цілком достатньо для побутового користування.
  • Трифазний генератор виробляє електроенергію з напругою 380 В та більше орієнтований на електроживлення промислових пристроїв, установок, машин, верстатів та інших виробничих потужностей.

Які фактори необхідно врахувати при виборі електростанції

При виборі електрогенератора потрібно усвідомлювати не тільки вартість покупки, але й затрати на обслуговування пристрою, а саме на пальне. Не секрет, що чим вища потужність генератора, тим більше пального за годину роботи він споживає. Тому, обираючи електростанцію постарайтесь правильно прораховувати потужність побутових пристроїв які плануєте підключати до генератора. Є категорія людей, які звикли «перестраховуватись» і замість генератора 2,5 кВт, купують 5,5кВт. Проте потім цю потужність недовикористовують, витрачаючи додаткові гроші на пальне для роботи потужнішого електрогенератора. Для впевненості у правильному підрахунку потрібної потужності електрогенератора зверніться до менеджера, який точно обізнаний в особливостях їх роботи.

Оптимальним рішенням для дому чи офісу буде вибір бензинового генератора потужністю до 7,5 кВт з мідною обмоткою для отримання якісного струму із стабільною напругою. Для зручності користування обирайте пристрої з електричним стартером, завдяки якому вмикання відбувається легким поворотом ключа.

Якщо Ви раніше не мали справи із схожою технікою, попросіть щоб перед відправленням генератора до Вас, у нього залили оливу та пальне і випробували у роботі здійснивши пробний запуск. Таким чином Ви отримаєте генератор вже готовий до роботи.

Обов’язково потрібно запитувати чи входить у комплектацію інструкція з користування електростанцією та гарантійний талон в якому буде відмітка про дату продажу. Якщо ж з наданням цих документів у продавця виникають труднощі, варто задуматися про якість виготовлення цих генераторів.

Переваги покупки генераторів від компанії Петролайн

Для задоволення Вашим потреб у каталозі нашого сайту представлено широкий вибір електрогенераторів потужністю від 2,5 до 160 квт. Наявність на власному складі готової продукції дозволяє здійснити доставку по Україні у найкоротший термін. Відправку товару здійснюємо щодня Новою поштою. Можливий самовивіз зі складу у м. Києві.

Перевагою наших генераторів Бенза є наявність мідної обмотки, що забезпечує їх надійну та довготривалу роботу впродовж кількох років за умови правильного використання пристрою, згідно інструкції. Виробник Бенза має досвід виготовлення даної продукції, тому у комплекті з електростанцією Ви отримаєте: гарантійний талон, інструкцію з експлуатації, свічковий ключ та дві вилки 16А 230В.

Бензинові генератори за домовленістю можуть укомплектовуватися газовими карбюраторами для забезпечення роботи від газового балона, що дозволить економити на бензині.

Щоб правильно підібрати і купити електрогенератор потрібної потужності рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами.

Вгору