Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Міні заправки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Автозаправна станція – незамінний комплекс для обслуговування автомобільної техніки. Мінізаправка дозволяє заправляти транспорт будь-яким пальним - дизелем, бензином. Таке обладнання найчастіше закуповують приватні господарства, автопарки та транспортні компанії. Воно допомагає постачати пальним техніку, бензинові та дизельні генератори у віддалених від звичайних заправок та ЛЕП місцях – будівництві, полях, геологорозвідувальних випробуваннях.

Будова

Міні-заправкою називають як резервуар (ємність) із заправною колонкою, так і заправну колонку окремо. До складу міні АЗС входять такі вузли:

Чому варто купувати наше обладнання

Ми рекомендуємо купувати мобільні заправки у нашому інтернет-магазині. Вони забезпечать транспорт і генератори пальним далеко від стаціонарних АЗС. Ви заощадите гроші, час та зусилля. Ви зможете закуповувати бензин чи дизель оптом за нижчими цінами. Вона характеризується:

  • Високою безпекою.
  • Простотою експлуатації, перевезення та встановлення. АЗС можна перевозити автомобілем без тенту. Вона може працювати майже без обслуговування, не потребує кваліфікованого персоналу.
  • Надійністю у використанні. Виробництво сертифіковане, має сертифікати відповідності УКРСЕПРО.

Яка вигода від співпраці з нами

Ми цінуємо партнерів, які обрали наші автозаправні станції. Тому намагаємося тримати марку якості на високому рівні, нарощувати темпи та збільшувати кількість покупців.

Основна мета нашої компанії – створити надійне обладнання, яке можна легко адаптувати до різних завдань. Намагаємося укомплектувати продукцію сучасними технологіями для зберігання та перекачування ПММ. "Петролайн" - підприємство повного циклу. Над проектом працює конструкторський відділ. На виробничих ділянках втілюють у життя ідеї конструкторів. Фінішний етап – монтаж та запуск нашим відділом сервісу.

Наша компанія – виробник, тому ми не маємо націнок посередників. Ви купуєте АЗС за цінами, нижчими від ринкових.

У "Петролайн" цінують покупців, які зробили вибір на користь нашої продукції. Тому при замовленні від 1000 гривень доставка негабаритних АЗС безкоштовна. За бажанням забрати пересувні заправки можна самовивозом.

Після продажу навчимо вас експлуатації. На товари надаємо гарантію до 2 років. Звертайтеся з питань, пов'язаних із роботою заправок.

Вгору