Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Генератори для дому

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Внаслідок війни в Україні взимку були постійні перебої постачання електроенергії та навіть запроваджувалися графіки її погодинної подачі. Завдяки активній роботі енергетиків ситуацію вдалося стабілізувати, про те вона залишається напруженою, тому питання наявності резервного джерела живлення є актуальним. Якщо у Вас є власний дім варто вже влітку подумати про підготовку до зимового періоду і про запасний варіант електроживлення у вигляді генератора.

Які генератори підійдуть для приватного будинку?

При наявності великої кількості інформацію щодо вибору генераторів для приватного будинку при покупці все одно виникає низка питань. Тому, ми вирішити у цій статті представити основні моменти які варто врахувати при виборі генератора.

Загалом генератори поділяють за видом пального на три групи: дизельні, бензинові та комбіновані.

  • Дизельні генератори є досить економними, можуть працювати впродовж тривалого періоду, але найчастіше їх застосовують для живлення комунальних підприємств, заводів, майстерень та інших промислових об’єктів, де потрібно номінальна потужність 20, 50, 100 або 500 кВт. Недоліком цих пристроїв є висока вартість, труднощі запуску при низьких температурах, вищий рівень шуму та забрудненість навколишнього середовища.
  • Бензинові генератори є дешевшими та працюють відносно тихіше. Перевагами також є компактність, зручність експлуатації і транспортування, наприклад на дачу. Недоліком можна вважати використання бензину як пального, витрата якого є досить великою.
  • Для усунення недоліків бензинових генераторів розроблено комбіновані пристрої з використанням бензину або газу. Такі пристрої можуть виготовлятися одразу на заводі. Або ж маючи бензиновий генератор можна купити і доставити до нього газовий карбюратор.

Комбінований бензино-газовий пристрій можна підключити до газової мережі або газового балона. Працюючи на газу ваш генератор стає економнішим та тихішим. Перевагою цих пристроїв є простота обслуговування і можливість перемикання з бензину на газ, і навпаки, без припинення подачі електроенергії.

Не секрет, що надійність генератора залежить від його будови. Асинхронні генератори мають просту конструкцію без вугільних щіток, які з часом зношуються. Проте ці пристрої не виробляють якісного струму і стабільної напруги, тому не придатні для електроживлення побутової техніки, яка чутлива до перепадів напруги.

Найкраще купити для приватного будинку синхронний генератор з мідною обмоткою, який забезпечить електропристрої якісним струмом і стабільною напругою.

Важливе значення має спосіб запуску генератора. Для невеликих генераторів застосовують ручний, електронний або автоматичний спосіб запуску.

Ручний спосіб запуску передбачено переважно у бензинових електростанціях. Електронний запуск здійснюється натисканням на кнопку або повертанням ключа пристрою запалювання у більшості бензинових чи дизельних генераторів. Автоматичний запуск відбувається одразу ж після відключення електроживлення від основної мережі.

У випадку менш-більш стабільного енергопостачання та нечастого використання електростанції як резервного джерела живлення цілком достатньо ручного або електронного типу запуску. Якщо ж у Вашого регіоні є часті перебої у роботі енергосистеми, краще купити генератор з автоматичним запуском, яка включатиме пристрій при вимкненні електроенергії та виключатиме його при відновленні енергопостачання.

Підсумовуючи вище сказане найкращим резервним джерелом енергії для дому вважаємо бензиновий однофазний синхронний генератор з мідною обмоткою ротора.

Якщо вирішили купити генератор для дому, пам’ятайте, що у більшості випадків вистачає потужності до 20 кВт, а тому дешевшою є покупка бензинового пристрою. У випадку поодиноких відключень електроенергії можна купити електростанцію з ручним або автоматичним запуском. Якщо ж відключення є регулярними, краще взяти пристрій з автоматичним запуском.

Під час вибору генератора не потрібно дивитися тільки на потужність, зверніть увагу на вартість генератора. Ціни на генератори в України суттєво знизились, в окремих випадках навіть до 80%. Перевагу варто надати покупці у надійного вітчизняного виробника до якого можна звернутися у випадку виникнення проблем з технічним обслуговуванням.

Переваги співпраці з компанією Петролайн

Компанія Петролайн є надійним постачальником бензинових і дизельних генераторів, газових карбюраторів та переносних зарядних пристроїв. На всі види пристроїв надається гарантія. У каталозі нашого сайту представлено широкий асортимент генераторів для дому потужністю від 2,5 до 20 кВт за доступними цінами. При потребі можливим є спосіб оплати частинами.

Вгору