Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Бочкові насоси для пального

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Бочковий насос для палива - це компактний переносний пристрій призначений для перекачування палива із бочки 200 л на якій кріпиться за допомогою спеціального різьбового адаптера. Такі насоси в залежності від особливостей конструкції можуть перекачувати бензин, дизпаливо, керосин, оливу, мастила та інші нафтопродукти.

Народну назву «бочкові насоси» вони отримали через застосування переважно на 200 літрових бочках, проте сьогодні їх експлуатують і під час перекачування пального з інших ємностей невеликих об’ємів до 1000 л.

Особливістю ручних бочкових насосів є проста конструкція яка не потребує значних затрат на обслуговування. Невелика вага забезпечує мобільність його переміщення від однієї бочки до іншої, а можливість швидкого кріплення додає зручності у користуванні. Також насоси призначені для перекачування бензину повинні бути герметичними та вибухозахищеними.

Сфери застосування бочкових насосів для пального

Можливості експлуатації цих пристроїв є досить широкими, проте найчастіше їх застосовують:

  • на автосервісах для перекачування пального, моторної оливи чи антифризу;
  • у сільському господарстві для перекачування різних нафтопродуктів та хімікатів;
  • на промислових та виробничих підприємствах для заправки пальним виробничого обладнання;
  • на будівельних майданчиках;
  • у полі, кар’єрі чи інших віддалених місця де відсутнє живлення від електромережі;
  • у гаражах приватних домогосподарств для заправки транспортних засобів пальним.

Зазвичай заправка автомобіля із застосуванням ручного бочкового насоса це простий процес, який не потребує великих зусиль.

Види бочкових насосів для пального

Принцип роботи бочкових насосів полягає у використанні механізмів які створюють тиск для перекачування пального чи інших речовин. Найпоширенішими є ручні бочкові насоси таких видів:

  • поршневий бочковий насос, який ще називають важільним, працює завдяки створенню вакууму внаслідок переміщення поршня вверх-вниз, що забезпечує перекачування пального;
  • роторний бочковий насос працює завдяки набору шестерень, які забезпечуються рівномірну подачу рідини, що добре підходить для перекачування рідини малої чи середньої в’язкості, наприклад оливи;
  • діафрагмовий бочковий насос працює завдяки переміщенню ручки вверх-вниз внаслідок чого стискаються та розтискають дві діафрагми у середині корпусу;
  • сифонний насос для перекачування пального.

Переваги співпраці з компанією Petroline

Вибрати та купити потрібний тип бочкового насоса можна у каталозі нашого сайту, де представлено великий вибір ручних насосів для нафтопродуктів та хімічних речовин провідних світових виробників. Важливою умовою вибору насоса є врахування особливостей рідини, яку потрібно перекачувати.

Ціна бочкового насоса на нашому сайті є доступною і залежить від особливості конструкції та якісних матеріалів з яких їх виготовлено. На всю продукцію надається гарантія. Можлива доставка по Україні.

Вгору