В разі неможливості зв'язатися по стільниковому зв'язку прохання звертатися по месенджерах за посиланнями на сторінці контактів.
Інтернет-магазин паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Швидкорознімне з'єднання для АЗС

Швидкорознімне з'єднання для АЗС

Швидкорознімне з'єднання (ШРЗ) - це пристрій, призначений для миттєвого з'єднання шлангів і обладнання. Більш того, ШРЗ забезпечує не тільки швидке, але і герметичне з'єднання, що гарантує відсутність неконтрольованого проливу палива.

Типи ШРЗ

Всі сучасні швидкорознімні з'єднання умовно діляться на три типи:

  1. Камлок - універсальна система ШРЗ кулачкового типу з самоблокуванням. Дана система дозволяє за частки секунд з'єднувати кілька шлангів, а також приєднувати їх до резервуарів або іншого обладнання. Камлок має дві частини - приймальну і відповідну. Обидві ці частини з одного краю мають хвостовик, призначений для кріплення і спеціальне різьбове з'єднання, а з іншого - головку з пазом, за допомогою якої і здійснюється стикування з приймальною частиною. До основних переваг даного типу ШРЗ слід віднести те, що вони не вимагають використання інструментів при експлуатації, підвищують продуктивність і повністю виключають витік.
  2. ШРЗ сухого типу Дрілок ідеально підходить для перекачування горючих матеріалів навіть при великій швидкості або високому тиску. Даний тип ШРЗ має захист від випадкового роз'єднання, зручний у використанні і відповідає всім вимогам безпеки.
  3. Kамвалок активно використовується для перекачування нафтопродуктів. Завдяки своїм характеристикам, даний пристрій знижує ризик, пов'язаний з випадковим відключенням процесу транспортування небезпечних матеріалів. До переваг даного типу БСР також варто віднести той факт, що даний пристрій гарантовано забезпечує посилений захист автоматичного закриття відразу двох напрямків.

Технічні характеристики швидкорознімних з'єднань

Сучасні ШРЗ можуть бути зроблені з алюмінію, титану, нержавіючої сталі, бронзи, латуні, а також багатьох інших різних металевих сплавів або пластику.

На сучасному ринку представлені наступні види швидкорознімних з'єднань:

  • високого тиску для рукавів або шлангів;
  • з самозапиранням;
  • для пневматики;
  • фланцеві.

Телефонуйте, і менеджери нашої компанії допоможуть вам за лічені хвилини розібратися в представленому асортименті, вислухають всі ваші побажання і підберуть швидкорознімне з'єднання, яке за своїми технічними параметрами буде ідеально підходити для експлуатації на вашій автозаправній станції.

Немає товарів

Вгору