В разі неможливості зв'язатися по стільниковому зв'язку прохання звертатися по месенджерах за посиланнями на сторінці контактів.
Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Паливороздавальні колонки для дизпалива

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Заправна колонка - основа автозаправки, яка забезпечує розлив дизпалива з АЗС у бак транспортних засобів, спецтехніки або індивідуальні резервуари.

Паливороздавальна колонка для ДП, крім заправок, застосовується на сільськогосподарських підприємствах, автосервісах, автопарках, комунальних підприємствах, а також у власних господарствах для особистих потреб.

Заправна колонка для дизпалива встановлюється у спеціально відведених місцях або при в'їзді на територію підприємства, де за необхідності солярка заливається в бак транспортних засобів.

Розрізняють такі види паливороздавальних колонок:

  • за типом пристрою – мобільні та стаціонарні;
  • за величиною напруги – однофазне підключення (220 В), трифазне підключення (380 В), підключення від акумулятора (12 або 24 В);
  • за способом встановлення – змонтовані біля резервуару, на підставці біля резервуару, зверху на резервуарі;
  • за способом розливу ДП – автоматичні (проводять фіксований розлив палива із застосуванням картки доступу), напівавтоматичні (проводять фіксований розлив оператором), ручні (розлив виконується водієм у ручному режимі без обмеження об'єму).

На особливу увагу заслуговують мобільні автозаправні станції дизпалива, які можуть застосовуватися за місцем роботи транспорту або спецтехніки.

Одним із таких видів колонок є каністра з ручним насосом БЕНЗА GC-53, що застосовується для заправки дизпаливом квадроциклів, моторних човнів, садової техніки, генераторів тощо. У комплекті з каністрою є пістолет із вбудованим насосом та зливний шланг. Особливістю каністри є наявність клапана скидання тиску та захисту від проливання палива у випадку перекидання.

Компанія «Петролайн» виробляє та здійснює продаж стаціонарних колонок для дизпалива, в комплект яких входять:

На сайті компанії "Петролайн" у каталозі поряд з характеристиками заправних колонок для дизпалива, представлена спеціалізована продукція італійської компанії Piusi (Італія) - мобільні колонки, фільтри для дизпалива, лічильники, паливороздавальні пістолети та інші запчастини.

Компанія "Петролайн", крім виробництва паливних колонок, займається їх сервісним обслуговуванням, а також модернізацією наявних АЗС по всій території України.

Більше 10 років ми виготовляємо колонки для ДТ власних торгових марок – ТМ БЕНЗА та ТМ Петролайн.

Перевага співпраці з нами

  • доступна вартість АЗС;
  • наявність всіх видів АЗС та комплектуючих на складі;
  • індивідуальний підхід з урахуванням потреб замовника;
  • офіційна гарантія продукції;
  • зручні способи оплати та доставки.

З питань особливостей роботи заправних колонок для дизпалива та оформлення замовлення звертайтесь до наших консультантів.

Вгору