Провідним напрямком у роботі компанії «Петролайн» є сервісне обслуговування АЗС та нафтобаз. Здійснюючи протягом всього терміну експлуатації обладнання, таке обслуговування гарантує ефективність функціонування об'єктів, обладнання та максимальне збільшення всього терміну його використання.

Правильне і постійне сервісне обслуговування АЗС та нафтобаз необхідне для їх безпечної експлуатації, відповідно до існуючих норм.

Нехтуючи цим аспектом, можна піддати робочий процес серйозному ризику аварійних ситуацій або допустити несподівані поломки, що призводять до довготривалих простоїв і фінансових збитків!

Варто зазначити, що забезпечення такого обслуговування «своїми силами» для багатьох контрагентів обертається не економією грошей, а ще більшими витратами, в зв'язку з відсутністю в штаті спеціально підготовлених професіоналів, здатних якісно виконувати сервісне обслуговування АЗС та нафтобаз.

Співпрацюючи з компанією «Петролайн», ви гарантовано отримаєте великі переваги, що дають впевненість в нормальній і довгій роботі ваших станцій.

А саме:

  • комплексний підхід до сервісного обслуговування обладнання і резервуарів;
  • спеціально навчений висококваліфікований персонал;
  • швидкі темпи виконання необхідних робіт, при їх безперечній якості;
  • професійне та оперативне реагування на виникаючі непередбачені збої і поломки;
    готовність відгукнутися в будь-який день, коли це необхідно.

Сервісне обслуговування АЗС та нафтобаз, яке здійснює компанія «Петролайн» - це завжди найвищий рівень наданих послуг, якісне обслуговування техніки, можливість ремонту і заміни цілого ряду необхідного обладнання.