Переобладнання котелень - процес, що забезпечує можливість їх роботи на таких альтернативних джерелах палива, як дизель або мазут. В умовах сучасних проблем, пов'язаних з подорожчанням газу або його можливим відключенням, це дозволить швидко перевести котельні на ці джерела, зробивши їх більш автономними, не зупиняючи їх роботу.

Крім того, таке переобладнання здатне істотно знизити відповідні витрати приватних власників котлів і відомчих котелень. Пропоноване компанією «Петролайн» переобладнання котелень дозволяє перенастроювати існуючі газові котли на споживання більш вигідного економічно дизельного палива.

Для можливості такої роботи переобладнання котелень починається з модифікації пальників котлів, що дозволяють їм працювати від дизельного палива. Потім встановлюється спеціальний комплекс зберігання і подачі цього палива в котел, що складається з резервуара для зберігання палива і системи подачі його безпосередньо в котел.

Комплексне переобладнання котелень

Спеціально розроблена система автоматичної підтримки рівня палива в резервуарі також позбавить котельні від безлічі проблем в роботі. Переобладнання котелень цією системою дозволяє постійно і безперебійно подавати пальне в баки станцій і генераторів, забезпечуючи правильне переміщення палива між резервуарами.

Що складається з автоматичного блоку управління насосами і декількох датчиків рівня, система контролює регулярну підкачування палива в потрібний резервуар, одночасно стежачи за нормальною роботою всіх датчиків, і вчасно сповіщаючи про можливі збої і неполадки.

Переобладнання пальників під подачу дизеля, установка комплексу зберігання палива і системи його подачі в котел виконується фахівцями нашої компанії в найстисліші терміни. Встановлений поза межами котельні, резервуар з ДТ, забезпечений автоматичною системою контролю підтримки рівня палива, забезпечить вам надійну альтернативу дорогому газу, замінивши його навіть в разі несподіваного відключення.

Компанія «Петролайн» проводить комплексне переобладнання котелень, що включає в себе не тільки монтажні та налагоджувальні роботи «під ключ», а й проектування і виготовлення обладнання.

Складена з автоматичного блоку управління насосами і декількох датчиків рівня, система контролює регулярне підкачування палива в потрібний резервуар, одночасно стежачи за нормальною роботою всіх датчиків, і вчасно сповіщаючи про можливі збої і неполадки.

Переобладнання пальників під подачу дизеля, установка комплексу зберігання палива і системи його подачі в котел виконується фахівцями нашої компанії в найстисліші терміни. Встановлений поза межами котельні резервуар з ДТ, з автоматичною системою контролю підтримки рівня палива, забезпечить вам надійну альтернативу дорогому газу, замінивши його навіть в разі несподіваного відключення.

Компанія «Петролайн» проводить комплексне переобладнання котелень, що включає в себе не тільки монтажні та налагоджувальні роботи «під ключ», а й проектування і виготовлення обладнання.