Плануєте обладнати заправну станцію чи склад для зберігання пального але не вписуєтеся в бюджет? Лізинг – чудова можливість не відкладати плани на потім.

Наша компанія надає можливість отримати необхідне обладнання вже сьогодні скориставшись послугою лізингу.

За своєю економічною суттю фінансовий лізинг вважається різновидом кредитування – правила їх оподаткування та обліку у чомусь схожі, але є й певні відмінності. Однією з основних відмінностей лізингу від кредиту є те, що товар переходить у власність покупця тільки після виплати обумовленої суми, а до того він передається у довгострокове користування – свого роду оренду. Більш детально щодо особливостей лізингу вас проконсультують наші спеціалісти.

Послуга лізингу від нашої компанії доступна для придбання обладнання загальною вартістю від 400 тисяч гривень. Авансовий платіж складає від 40% вартості товару, а термін надання послуги складає 12 місяців. В окремих випадках можливе збільшення терміну до 24 місяців. Подорожчання предмета лізингу залежить від ряду факторів та розраховується окремо для кожного замовлення, але, зазвичай, складає 12-16% з урахуванням комісії та страхування. Для точного прорахунку звертайтеся, будь ласка, до наших менеджерів.