У роботі сучасних відомчих АЗС важливий не тільки факт своєчасного підвезення палива до працюючої техніки, а й виключення можливості вчинення будь-яких протиправних дій з ним.

Безумовно, важко відстежити кількість злитого палива, коли такі заправки відбуваються в полях або на кар'єрах, де техніка в сезон часто працює цілодобово. Використовуючи автотранспорт для транспортування палива, в якому від часу вже зносилися вузли видачі палива, підприємство ризикує втратити контроль над точною кількістю відпущеного дизеля чи бензину, даючи привід нечесного персоналу здійснювати свої махінації.

Своєчасне переобладнання бензовозів допоможе вирішити цю проблему, позбавивши господарства від величезних і регулярних витрат.

Компанія «Петролайн» здійснює професійне переобладнання бензовозів і їх реставрацію, працюючи як з новими машинами, так і з тими, що вже були в експлуатації. Реставруючи машини для перевезення палива, за бажанням замовника фахівці нашої компанії можуть замінити тільки деякі вузли, відновивши тим самим нормальну працездатність бензовоза.

«Петролайн» здійснює і повну заміну паливороздавальних вузлів та інших важливих деталей цієї системи.

Переобладнання бензовозів, за бажанням наших замовників, може включати в себе такі основні процеси, як:

  • заміна і установка насосних агрегатів;
  • заміна і установка механічних та електронних лічильників обліку;
  • установка фільтрів тонкого очищення палива;
  • установка механічних паливороздавальних вузлів;
  • установка автоматизованих паливороздавальних вузлів;
  • заміна рукавів для видачі і перекачування палива;
  • калібрування лічильників обліку.

Виключаючи такі небажані моменти, як розкрадання палива, можливі під час процесів заправки техніки з бензовозів поза контрольованою територією АЗС, компанія «Петролайн» пропонує монтаж розробленого нашими фахівцями унікального Мобільного Паливно-Заправного Вузла.

Створений спеціально для монтажу на бензовози, МТЗУ може бути напірного типу (якщо бензовоз обладнаний своїм «рідним» насосом) або ж, всмоктуючого типу, що передбачає монтаж вбудованого насоса, при відсутності такого на машині.

Працює такий Вузол від клавіатури переднабору, яка зобов'язує оператора спочатку фіксувати обсяг відпущеного палива, або МТЗУ може бути забезпечений системою ідентифікації - спеціальною магнітною карткою, закріпленою за кожним водієм, без якої неможливий відпуск пального. При наявності ліміту завантаженого палива, використання такої карти передбачає сувору звітність будь-якого оператора, відправляючи дані про нього в момент ініціалізації карти на головний ПК АЗС.

Переобладнання бензовозів з використанням МТЗУ гарантовано забезпечить збереження палива і надійний контроль над відпущеною кількістю.