Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Лічильники для бензину

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Лічильники у комплексах автозаправних станцій застосовуються з метою контролю кількості витраченого палива під час заправки автомобільного транспорту чи спецтехніки, а також для переливання палива з одного резервуара у інший. Постійні підвищення цін на пальне змушують власників підприємств задумуватися над раціональним його використанням. Для вирішення цієї проблеми можна купити лічильник для обліку витрат палива. Застосування лічильників для обліку пального унеможливлює зливання пального працівники для власних потреб.

Рідини, які можна обліковувати бувають досить різні: бензин, дизельне паливо, моторні оливи, AdBlue та інші. Проте, найчастіше такі лічильники застосовують у заправних станціях різних модифікацій (модульній міні АЗС, контейнерній АЗС, мобільному паливозаправному модулі для заправки бензином чи мобільной міні АЗС з резервуаром типу «єврокуб» для заправки дизпаливом). Часто лічильник бензину забезпечує чіткий контроль норми витрати палива транспортним засобом на ті чи інші види робіт і ці дані береться за основу для планування закупівель на наступний сезон чи об’єкт. Витратомір для бензину може монтуватися на заправній колонці або ж на заправному пістолеті.

Загалом лічильники поділяють за способом обрахунку перелитого палива на два типи:

  • механічні;
  • електронні.

Кожен з представлених типів лічильників є досить функціональним у проведенні контролю палива і застосовуються для певних потреб. Наприклад, механічний лічильник MG-80АV призначений для некомерційного використання і застосовується для обліку дизпалива, бензину та рідини AdВlue. Значною перевагою цього лічильника є можливість зміни напрямку потоку рідини.

Особливої уваги заслуговує механічний паливо-роздавальний кран з лічильником АС-15А призначений для видачі дизпалива або бензину з продуктивністю до 70 л/хв. Перевагою цього роздавального крана з лічильником є простий монтаж без додаткового обладнання та зручність користування.

Проте, краще купити лічильник для бензину електронного типу, який працює за принципом обертання шестерней під тиском та забезпечує високоточне вимірювання витрати палива з точністю до 0,5%. Одним з найпопулярніших і ефективних є електронний лічильник MGЕ-110, призначений для перекачування бензину, дизельного палива чи оливи об’ємом до 110л/хв. Облік витрат бензину вимірюється в літрах, пінтах, галонах або квартах, відповідно до налаштувань.

Вибір лічильника можна здійснити самостійно у каталозі нашого сайту, проте для впевненості правильного вибору рекомендуємо  проконсультуватися з нашими менеджерами, які врахують всі Ваші побажання.

Компанія Петролайн має багаторічний досвід виготовлення та сервісного обслуговування заправних станцій, а також є надійним постачальником комплектуючих до них. На всю нашу продукцію ми надаємо гарантію якості. Для Вашої зручності здійснюємо доставку міні АЗС та комплектуючих по всій Україні.

Вгору