Кількість
|
Вартість
|
||
|
Одним з альтернативних джерел енергії у сучасному світі є генератор – пристрій, який працює на бензині чи дизпаливі забезпечуючи вироблення електроенергії. Генератори, які застосовуються для забезпечення життєдіяльності людей називають побутовими. Генератори, які застосовуються для забезпечення роботи промислових підприємств та виробництв називають промисловими.
Особливості застосування
Враховуючи залежність сучасного виробничого устатковання від електроенергії розуміємо, що у разі її вимкнення технологічний процес виготовлення продукції зупиниться. А враховуючи що окремі підприємства працюють у цілодобовому режимі, вимкнення електроенергії є надзвичайного гострим питанням. Тому, для безперебійної та високопродуктивної роботи підприємств часто закуповують промисловий генератор потужність більше 100 кВт. Такі генератори забезпечують високий рівень продуктивності завдяки живленню різних за споживаною потужністю електроприладів. Значна більшість промислових генераторів працюють на дизельному пальному, що забезпечує нижчу вартість експлуатації порівняно з бензиновими.
В роботі генераторів закладений принцип перетворення механічної енергії в електричну в результаті роботи двигуна внутрішнього згоряння. Отримана електроенергія зі змінним струмом передається на виробниче обладнання.
Під час вибору генератора потрібно чітко підрахувати обсяг потужності необхідної для роботи обладнання підприємства. Отриманий показник повинен бути меншим, ніж потужність створювана електрогенератором. Для безперебійної та продуктивної роботи промислового генератора слід бути впевненим у його надійності, а тому рекомендуємо довіряти тільки відомим виробникам. Одним з надійних є трьохфазний електрогенератор Aksa APD 201A потужністю 160 кВт з можливістю 3-х фазного підключення виробничого обладнання.
Такі промислові електростанції повинні експлуатуватися на відкритому просторі або у спеціально обладнаному приміщенні.
Область застосування
Електрогенератори часто застосовують не тільки на виробництвах, а й для живлення струмом великих магазинів і торгових центрів, медичних закладів, готелів, ресторанів, багатоквартирних будинків, комунальних підприємств, а також на будівельних майданчиках чи в польових умовах для видобування корисних копалин.
Особливості монтажу
Великі електростанції мають велику вагу та об’ємну конструкцію, тому потребують спеціального монтажу та обслуговування. Перед монтажем варто продумати транспортування генератора до місця застосування, шляхи під’їзду та підготувати майданчик для його розміщення.
Комплексне виконання підготовчих робіт і якісний монтаж генератора можуть здійснити тільки професійні інженери та енергетики. Ці фахівці повинні мати дозвільні документи на виконання монтажу генераторів, а їх фірма відповідну ліцензію.
Основою монтажу промислового генератора є проект, який включає такі етапи:
- заливання фундаменту відповідно до габаритних розмірів та ваги електрогенератора;
- прокладання електромережі від генератора до електричної підстанції підприємства;
- встановлення електрощита включення автоматичного резерву або пристрою для ручного перемикання;
- монтаж захисного заземлення.
У разі встановлення електрогенератора у приміщенні, потрібно встановити систему примусової вентиляції.
Правильне встановлення генератора забезпечить його довговічну роботу та можливість гарантійного обслуговування.
Переваги співпраці з компанією Петролайн
У каталозі нашого сайту представлено великий вибір побутових та промислових генераторів. У нас Ви можете купити промисловий генератор за доступною ціною. Для правильного вибору та ефективного застосування генератора перед покупкою рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами.