Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Фільтри для пального

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Коли ви купуєте паливо ви маєте надію, що воно максимально відфільтроване від сторонніх твердих домішок чи води. Але так буває не завжди. При зберіганні чи транспортуванні палива, в нього все ж таки можуть потрапляти сторонні домішки.

Ніхто не застрахований від того, що бочка бензовоза чи стаціонарного зберігання може бути поржавіла або якимось чином туди потрапила вода.

Окремо треба відмітити наявність парафінів в паливі, кількість яких може збільшуватися при низьких температурах, то ж є ризик, що при потраплянні парафінів в паливну систему є ризик забиття стаціонарних паливних фільтрів чи навіть паливного обладнання як то шланги чи насоси. Але у ваших силах зробити так, що б паливо, яким ви будете заправляти вашу техніку чи агрегати, було максимально чистим і не нашкодило паливним системам де буде використовуватися.

Для вирішення такого роду задач наша компанія використовує паливні фільтри найкращих брендів: CIM-TEK (USA) та GESPASA (ESP), GROZ (IND).

Паливні фільтри розподіляються на дві групи:

Фільтри грубого очищення являють собою металеву або пластикову сітку з діаметром отвору сітки 100-300 мікрон. Призначаються для фільтрації палива від сміття великих розмірів як то великі частини іржі, неорганічне сміття або великих частин парафінів.

Фільтри тонкого очищення діляться на наступні підкатегорії:

1. Звичайні целюлозні фільтри

Відфільтровують лише тверді домішки розміром від 10 мікрон.

Встановлювати фільтр є можливість на лінії перед насосом для палива, таким чином ви захищатимете не лише вашу техніку, а й потурбуєтеся про заправну колонку,  оскільки в такому випадку лопаті насоса заправної колонки  можуть бути пошкодженні.

2. Гідроадсорбуючі фільтри

Конструктивно схожі зі звичайними целюлозними фільтрами, але окрім целюлозного фільтрувального елементу, додатково містять адсорбент, що при контакті з водою перетворюється на гель. Гель в свою чергу має високу густину  і не проходить крізь фільтр. Відповідно вода перетворена на гель затримується у фільтрі.

Як і будь-який фільтр має свій ресурс, коли весь адсорбент перетворився на гель паливо починає важче фільтруватися і падає продуктивність насосу, це сигнал для заміни фільтра.

3. Фільтр сепаратор.

Принцип дії заснований на різних фізичних властивостях різних речовин.

Вода і дизельне паливо мають різну густину і масу. При потраплянні у фільтр, дрібнодисперсна вода лишається в низу фільтра, оскільки має більшу масу, в так званому відстійнику, а дизельне паливо проходячи крізь целюлозний фільтр очищується від твердих механічних домішок чи вкраплень парафінів і вже очищене йде до паливного насоса.

Фільтр сепаратор має діаметр сита від 5 мікрон, що забезпечує чудову фільтрацію.

Що б не заплутатися у всіх технічних нюансах при виборі саме того фільтра, який підійде для виконання вашого завдання, зверніться, будь ласка, за консультацією до наших менеджерів.

Компанія “Петролайн” є лідером у виробництві паливного обладнання, та має десятирічний досвід співпраці з провідними виробниками фільтрувального обладнання, що призначене для роботи з нафтопродуктами.

Також ми маємо постійний склад в Україні, то ж ви отримаєте своє замовлення в найкоротші терміни.

Відповіді на найбільш популярні питання наших клієнтів

1. Від чого залежить періодичність заміни фільтрів палива?

Фільтри для палива замінюють у двох випадках:

  • При закінченні його ресурсу. Ресурс фільтра залежить від його конструкції і може становити від 10 000 до 500 000 літрів палива.
  • При сильному його забрудненні ще до закінчення ресурсу.

2. Які типи фільтрів для палива представлені у вашому каталозі?

У каталозі нашого сайту представлено фільтри тонкого очищення, фільтри грубого очищення та фільтри-сепаратори. Найефективнішими вважається фільтри з відділенням води.

 

3. Фільтри яких брендів найкраще вибрати?

Купити фільтр для пального найкраще від перевірених брендів таких як CIMTEK (США), Prolube (Індія), Gespasa (Іспанія), Piusi (Італія).

 

4. Чи можна використовувати фільтр для різних видів палива?

Зазвичай фільтри для пального добре фільтрують і дизель, і бензин. Проте, рекомендуємо цю інформацію уточнювати у менеджера, оскільки є окремі види фільтрів, які призначені тільки для дизпалива, а є і такі які фільтрують гас.

 

5. Яку гарантію на фільтри палива ви пропонуєте?

Гарантія на використання фільтра надається в межах ресурсу його роботи.

 

6. Які засоби оплати за фільтри для палива ви пропонуєте?

Фільтр для пального можна купити як по перерахунку, так і за готівку під час отримання на пошті чи в нашому офісі.

 

7. Як здійснюється доставка фільтрів для палива після оформлення замовлення?

Доставка фільтрів для палива здійснюється Новою поштою. Також можна забрати товар безпосередньо з нашого складу чи офісу.

Вгору