Виробник паливозаправного обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: тільки онлайн замовлення

 Київ та Жовква, Львівська область

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Лічильники для дизельного пального

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У зв’язку з непростою економічною ситуацією більшість власників малих та середніх підприємств стараються продумано підходити до питання заправки паливом наявних транспортних засобів. Раціональним рішенням, яке дозволить суттєво економити кошти є купівля міні заправної станції для підприємства. Маючи власну міні АЗС підприємство зможе економити кошти на етапі закупівлі палива у великих об’ємах. Враховуючи наявність електронної системи відпуску палива у сучасних заправних станціях, які містять лічильник для дизельного палива, здійснювати заправку транспортних засобів чи спецтехніки можна максимально ефективно. Важливою перевагою наявності лічильників на АЗС є недопущення зливання палива працівниками підприємства для особистих потреб.

Загалом рідина, яку потрібно обліковувати може бути різною, тому можна купити витратомір для дизельного палива, моторних олив, бензину, AdBlue та інших рідин.

За принципом роботи лічильники для дизельного палива бувають механічні, електронні та імпульсні. Також пристрої обліку палива відрізняються між собою максимальною пропускною спроможністю, яка визначається в залежності кількості наявної техніки та частоти її заправляння.

Механічні витратоміри працюють на основі зчитувального плавального диска, який внаслідок контакту з рідиною передає дані на калібрований пристрій з’єднаний з механічним циферблатом. Лічильник БЕНЗА БЛМ-100 (виробник Петролайн, Україна) призначений для некомерційного переливання дизпалива з пропускною здатністю від 20 до 100 л/хв. Даний пристрій може працювати у заправній колонці БЕНЗА 220-60 та інших.

Електронні лічильники для дизельного палива працюють в результаті обертання шестерень внаслідок тиску на них створеного потоком рідини. Вся отримана інформація про облік дизпалива виводиться на рідкокристалічний дисплей високої якості. Електронний лічильник MGE 400 (виробник Gespasa, Іспанія) призначений для контролю дизпалива та олив з густиною до SAE-140. Перевагою даного пристрою є надійна робота з високою точністю обліку витрат палива. Електронні лічильники також застосовуються у комплексі із заправним пістолетом, наприклад типу АС-15А, AC-60A перевагою, яких є доступна ціна.

Застосування імпульсних лічильників має свою особливість – можливість встановлення на насоси які працюють від живлення 12 або 24 В. Одним з таких пристроїв є імпульсний витратомір MGI-110 (виробник Gespasa, Іспанія) призначений для розрахунку перекачаного дизпалива з пропускною здатністю  до 110 л/хв та похибкою лише до 0,5%.

На сайті компанії Петролайн представлений великий вибір лічильників для дизельного палива різного принципу дії провідних українських та європейських виробників, співпраця з якими є свідченням довіри нас. Індивідуальний підхід наших консультантів дозволяє правильно вибрати лічильник для Ваших потреб.

Вгору